COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

St Petersburg - Helsinki je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Rusko do Fínsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase St Petersburg - Helsinki

    • 2 plavby týždenne 13 hod
    • Zistiť cenu

Trajekty z St Petersburg do Helsinki

Linka St Petersburg Helsinki spája Rusko s Fínsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, St Peter Line. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 13 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase St Petersburg Helsinki sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Helsinki

Helsinki je hlavným mestom Fínska a nachádza sa na juhu krajiny, na brehoch Fínskeho zálivu. Mesto nie je veľmi veľké a preto sa dá ľahko preskúmať pešo. Môžete tu obdivovať impozantnú architektúru, kultúru a možnosti nákupov, a oddýchnuť si v mnohých parkoch, lesoch a na pobreží mnohých ostrovov tohto mesta. Obľúbenou atrakciou v meste je Národné múzeum Fínska, ktoré skrýva obrovské kolekcie artefaktov, ktoré siahajú od prehistorickej doby až po dnešok. Múzeum sídli v neostredovekom zámku, ktorý je sám o sebe obľúbenou atrakciou. Návštevníci, ktorí majú radi históriu, môžu navštíviť ďalšie skvelé múzeum v meste – Múzeum mesta Helsinki – ktoré ich uvedie do dejín tohto 50-ročného mesta. K univerzite mesta Helsinki taktiež patrí niekoľko múzeí vrátane Univerzitného múzea a Prírodovedeného múzea.