COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

St Petersburg - Štokholm je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Rusko do Švédsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase St Petersburg - Štokholm

    • 1 plavba týždenne 39 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z St Petersburg do Štokholm

Linka St Petersburg Štokholm spája Rusko s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, St Peter Line. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 39 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase St Petersburg Štokholm sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Štokholm

Štokholm je hlavné mesto Švédska a pozostáva zo série ostrovov nachádzajúcich sa na východnom pobreží Švédska a je všeobecne považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. V meste sa môžete pokochať mnohými malebnými scénami a jeho panoráma sa odráža vo vodách jazera Malaren. V lete si mesto užíva pulzujúce modré nebo, kým v zime je mesto často pokryté snehom a trblietajúcimi sa krásnymi svetlami.

Neobyčajne moderné mesto je známe svojim dizajnom, módou a živým nočným životom, ale svoje korene si uchováva v štvrti Starého Mesta, známej aj ako Gamla Stan, kde sa môžete ľahko stratiť v histórii. Mestská spleť dláždených ulíc sa sústreďuje okolo Stortorgetu – Veľkého námestia –kým juh mesta a ostrov Sodermalm ponúkajú bohémsku atmosféru s mnohými galériami a historickými rezidenciami a krásnym nábrežím.

Z prístavu mesta odchádzajú trajekty do destinácií vo Fínsku, Rusku a Pobaltských štátov.