Stavanger
Kristiansand
Trajekty do Nórsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Stavanger do Kristiansand

Linka Stavanger Kristiansand spája Nórsko s Nórsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Fjord Line. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 17 hodín 25 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Stavanger Kristiansand sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Stavanger do Kristiansand?

Čas prepravy trajektom z Stavanger do Kristiansand je približne 17h 25m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Stavanger a Kristiansand?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Stavanger do Kristiansand a toto je
  • Fjord Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Stavanger do Kristiansand?

Rezervujte si trajekty z Stavanger do Kristiansand prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Kristiansand

Nórske mesto a prístav Kristiansand sa nachádza v zálive Skagerrak a až do otvorenia Kielského kanálu medzi Severným morom a Baltským morom mal významnú vojenskú a geopolitickú pozíciu. Aj to bolo dôvodom, že mesto slúžilo ako vojenská pevnosť po stáročia, od svojich počiatkov ako kráľovská rezidencia Haralda Fairhara, potom ako dánska/nórska pevnosť a neskôr ako posádkové mesto. Kristiansand je vstupnou bránou pre mnohých Nórov na kontinent, ktorí využívajú časté trajektové spojenia odchádzajúce do Dánska. Je taktiež konečnou stanicou železničnej trate, ktorá sa tiahne pozdĺž južného okraja južného Nórska.

Mesto bolo pomenované podľa kráľa Kristiána IV., ktorý mesto založil v roku 1641. „Piesočná“ časť názvu mesta (sand) sa týka piesočnatého výbežku, na ktorom bolo mesto postavené. Kristiansand je obľúbenou turistickou destináciou najmä v lete, a obľúbené miesta sú Kristiansand Zoo a zábavný park, ktorý sa nachádza na východ od mesta. Medzi zvieratá v zoo patria vlky, levy, tigre či rysy.

Z prístavu sa plavia trajekty do destinácií do Göteborgu vo Švédsku (táto trasa začína a končí v Newcastli vo Veľkej Británii) a do Hirtshalsu v Dánsku.


Stavanger až Kristiansand Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Fjord Line 20:00 13:25 17 hodín 25 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.