Fjord Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Fjord Line

Fjord Line je nórska spoločnosť prevádzkujúca trajektové plavby z niekoľkých prístavov v južnom Nórsku do Dánska a Švédska.

Fjord Line začala svoju činnosť v roku 1993 trajektovým spojením medzi Nórskom a Dánskom. Na konci 90. rokov prevzala od spoločnosti Color Line linku medzi Veľkou Britániou a Nórskom, avšak náročné obdobie malo za následok uzavretie tejto trasy a zmenu vo vlastníctve. Fúzia s Master Ferries v roku 2007 postavila spoločnosť znovu na nohy. Dnes má spoločnosť Fjord Line približne 600 zamestnancov na pevnine a 430 zamestnancov na mori po celý rok.

Dnes spoločnosť Fjord Line vlastní moderné plavidlá s dostatočnou kapacitou pre turistické i úžitkové vozidlá a ponúka pravidelné denné odjazdy na mnohých trasách a do rôznych destinácii. V rokoch 2013 a 2014 bola flotila obohatená o prvé 2 ekologicky šetrné plavidlá MS Stavangerfjord a MS Bergensford, ktoré predstavovali prvé a najväčšie trajekty na svete s motormi poháňanými skvapalneným zemným plynom, čo malo za následok zníženie emisií skleníkových plynov o 23 % a 100 % redukciu emisií síry.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Fjord Line, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Fjord Line na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Fjord Line s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.