COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Stromstad - Sandefjord je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Nórsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Stromstad - Sandefjord

    • 14 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price
    • 14 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Stromstad do Sandefjord

Trajektová trasa Stromstad Sandefjord spája Švédsko s Nórsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Color Line sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fjord Line sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 2 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 28 plavieb týždeň na trase z Stromstad Sandefjord medzi Švédsko a Nórsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Stromstad

Strömstad je krásne prístavné mestečko v najzápadnejšom cípe Švédska, ktoré leží v provincii Västra Götalands. Jeho populácia je síce iba okolo 6500 ľudí, ale z historických dôvodov je Strömstad stále považovaný za mesto. Nachádza sa pri ústí rieky Stromsan, mesto môže stopovať jeho pôvody späť do 1500, kde bolo drevo prepravovaných pozdĺž rieky, ktoré sa predáva čakajúcich lodí. V priebehu doby, mesto sa stalo dôležitým centrom námornej dopravy a potom v druhej polovici 18. storočia mesto skutočne prosperovalo počas veľkého sleďa rybárskej éry. Zároveň boli položené základy pre to, čo sa neskôr stala hlavným symbolom Stromstad; Spa Resort Stromstad.

Najstaršiou časť mesta je Bukten, kde nájdete radové domčeky s nádherným výhľadom na prístav a lode. Tieto domy boli stavené koncom 18. storočia a počas celého 19. storočia. Jediná dláždená ulica Strömstadu je tiež v Buktene a podľa miestnej legendy tu všetky kamene položili ženy, ktoré žili v okolitých domčekoch.

Z prístavu je možné si vziať trajekt do Sandefjordu s dobou plavby asi 2 hodiny a 30 minút.