Color Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Color Line

Color Line je najväčšia nórska a jedna z popredných európskych lodných spoločností, ktorá reprezentuje viac ako sto rokov nepretržitej premávky medzi Nórskom a Európou.

Značka, ktorá je dnes známa pod názvom Color Line, bola uvedená v roku 1990 po zlúčení liniek Jahre Line a Norway Line a po prevzatí spoločnosti trajektov Fred Olsen s dnešnými číslami, a dnes spoločnosť prepravuje 4,2 milióna cestujúcich, 800 000 áut a 160 000 prívesov ročne. V súčasnosti zamestnáva 3 500 ľudí v 4 krajinách. Spoločnosť Color Line sídli v Osle a po celej krajine má niekoľko nórskych pobočiek.

Na palube lodí Color Line nájdete zariadenia a aktivity vhodné pre všetky vekové kategórie, vrátane bezcolných obchodov s veľkým výberom tovaru, detských kútikov, a rôznych možností zábavy pre mladých či starších. K dispozícii je vám aj široký výber ubytovania – od jednohviezdičkových kajút s Economy so základným vybavením až po 5-hviezdičkové apartmány Color Class.

K flotile patrí loď MS Color Magic, najväčší trajekt s palubou pre autá na svete, kým lode MS Color Fantasy, Color Viking, Superspeed 1, Superspeed 2 a Color Hybrid sú všetky plavidlá svetovej triedy a naraz preplavia obrovské množstvo cestujúcich.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Color Line s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.