COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Color Line

Color Line je najväčšia nórska a jedna z popredných európskych lodných spoločností, ktorá reprezentuje viac ako sto rokov nepretržitej premávky medzi Nórskom a Európou.

Značka, ktorá je dnes známa pod názvom Color Line, bola uvedená v roku 1990 po zlúčení liniek Jahre Line a Norway Line a po prevzatí spoločnosti trajektov Fred Olsen s dnešnými číslami, a dnes spoločnosť prepravuje 4,2 milióna cestujúcich, 800 000 áut a 160 000 prívesov ročne. V súčasnosti zamestnáva 3 500 ľudí v 4 krajinách. Spoločnosť Color Line sídli v Osle a po celej krajine má niekoľko nórskych pobočiek.

Na palube lodí Color Line nájdete zariadenia a aktivity vhodné pre všetky vekové kategórie, vrátane bezcolných obchodov s veľkým výberom tovaru, detských kútikov, a rôznych možností zábavy pre mladých či starších. K dispozícii je vám aj široký výber ubytovania – od jednohviezdičkových kajút s Economy so základným vybavením až po 5-hviezdičkové apartmány Color Class.

K flotile patrí loď MS Color Magic, najväčší trajekt s palubou pre autá na svete, kým lode MS Color Fantasy, Color Viking, Superspeed 1, Superspeed 2 a Color Hybrid sú všetky plavidlá svetovej triedy a naraz preplavia obrovské množstvo cestujúcich.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Color Line s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Color Line