Syros
Aegiali
Trajekty do Kykladské ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Syros do Aegiali

Trajektová trasa Syros Aegiali spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Blue Star Ferries sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 35 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 0 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 50 minút.

Celkovo je tu 1 plavieb týždeň na trase z Syros Aegiali medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Syros do Aegiali

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Syros do Aegiali?

Čas prepravy trajektom z Syros do Aegiali je približne 4h 12m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Syros do Aegiali?

Cena trajektu z Syros do Aegiali sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Syros do Aegiali je 69 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Syros a Aegiali?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Syros do Aegiali. Toto je
  • Blue Star Ferries
  • SeaJets

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Syros do Aegiali?

Rezervujte si trajekty z Syros do Aegiali prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Aká je vzdialenosť z Syros do Aegiali?

Vzdialenosť medzi Syros a Aegiali je približne 68 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Aegiali

Grécky ostrova Amorgos patrí do skupiny Kykladských ostrovov. Nachádza sa tu množstvo populárnych turistických atrakciíí, ako napríklad kláštor Panagia Hozoviotissa, severovýchodne od mesta Chora. Kláštor, ktorý stojí na okraji útesu, bol postavený na začiatku druhého tisícročia s cieľom ochrániť náboženskú ikonu z roku 812 pred nepriateľmi. Tento náboženský symbol je prístupný pre verejnosť vo vnútri kláštora.

No ostrove je veľa starovekých pozostatkov, vrátane starobylých veží, starých hrobov, kamenných nástrojov, váz a hradných múrov, ktoré obklopujú mesto Arkasini.

Ostrov má dva prístavy. Jeden z nich, ten hlavný, je v meste Katapola. Druhý je v meste Aegiali, v blízkosti kempingového areálu, a preto je veľmi obľúbený najmä u mladých ľudí.
Z prístavov plávajú trajekty do prístavu Pireus na gréckej pevnine, s časom plavby okolo 7 hodín a 30 minút. Amorgos je tiež prepojený s ostrovmi Kréta, Naxos, Paros, Koufonissi, Schinoussa, Donoussa a Astypalea.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.