Tane Yaku Jetfoil
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Tane Yaku Jetfoil

Tane Yaku Jetfoil je názov spoločnosti, ktorá prevádzkuje vysokorýchlostné krídlové trajekty Rocket a Toppy plávajúce medzi mestom Kagošima a japonskými ostrovmi Tanegashima a Yakushima.

Trajekty sa na ostrovy plavia veľakrát za deň, celoročne a počet plavieb je ešte vyšší počas dovolenkovej sezóny. Na ostrove Yakushima sú k dispozícii dva prístavy - Miyanoura a Anbo. Hoci Tanegashima má tiež dva prístavy, spoločnosť Tane Yaku využíva iba prístav Nishinoomote v severnej časti ostrova. Trajekty odchádzajú z Kyushu, ostrova nachádzajúceho sa v najjuhozápadnejšej časti japonských ostrovov z prístavov Kagošima a Ibusuki. Trajekty premávajú aj medzi týmito dvoma ostrovmi.

Trajekty používané spoločnosťou Tane Yaku sú typu Boeing 929 Jetfoil a sú to osobné krídlové lode poháňané vodou. Tieto lode sú navrhnuté tak, aby čo najrýchlejšie prepravili cestujúcich, takže vybavenie lodí je obmedzené, hoci na palube je k dispozícii nápojový automat. Ak sú priaznivé podmienky na plavbu, cesta je neuveriteľne hladká a príjemná. Sedadlá sú prideľované počas procesu naľoďovania sa a keď už ste na mieste, musíte si zapnúť svoj bezpečnostný pás ako v lietadle. Priestory na sedenie sú pomerne veľké a pohodlné.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Tane Yaku Jetfoil, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Tane Yaku Jetfoil. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Tane Yaku Jetfoil s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Tane Yaku Jetfoil

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.