Poland

Porovnajte trajekty z Poľsko do Bornholm

K dispozícii sú 1 ferry routes medzi Poľsko a Bornholm s ponukou až 2 plavby za týždeň. TT Line prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Swinoujscie do Ronne 1 krát denne. Polferries prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Swinoujscie do Ronne 1 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Poľsko do Bornholm .

Mapa trajektovej trasy Poľsko - Bornholm

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Poľsko do Bornholm

O Bornholm:

Bornholm je dánsky ostrov v centre Baltského mora, západne od súostrovia Ertholmene a v blízkosti švédskeho a poľského pobrežia.

Ostrov, ktorý je považovaný za najslnečnejšiu destináciu v Dánsku je pokojný, farebný a úrodný, čo je obzvlášť obľúbené u umelcov. S takmer 2000 hodinami slnečného svitu ročne je to ideálne miesto na oddych v každom ročnom období. Bornholm je tiež jedinečný v rozmanitosti svojej kultúry a prírody. Je to jediné miesto v Dánsku, kde sa môžete prechádzať pozdĺž skalnatých pobreží s bielymi plážami. Ostrov má tiež dlhú tradíciu v umení a v remeslách.

Vzhľadom k svojej centrálnej polohe v Baltskom mori je Bornholm ľahko dostupný trajektom z niekoľkých krajín. Na výber je viac možností, či už sa plavíte z dánskej pevniny, Nemecka alebo zo Švédska. Všetky tieto plavby sú prevádzkované jednou z najstarších trajektových spoločností v Dánsku.