Trajekty z Swinoujscie do Ystad

Trajektová trasa Swinoujscie Ystad spája Poľsko s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Polferries sa plaví 19 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 6 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Unity Line sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hod 15 min.

Celkovo je tu 33 plavieb týždeň na trase z Swinoujscie Ystad medzi Poľsko a Švédsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Swinoujscie - Ystad

  • Polferries
    • 19 plavby týždenne 6 hod 30 min
    • Zistiť cenu
  • Unity Line
    • 14 plavby týždenne 7 hod 15 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Swinoujscie Ystad

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Swinoujscie Ystad je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Swinoujscie

Swinoujscie je poľské mesto na pobreží Baltského mora v Štetínskom zálive, na severozápade krajiny. Väčšina mesta je postavená na ostrovoch Usedom a Wolin, ale aj na ďalších menších ostrovoch, z ktorých je najväčší ostrov Karsibor. Nemecké letovisko Ahlbeck na ostrove Usedom je blízkym susedom mesta Swinoujscie a sú prepojené cestou a promenádou dlhou 12 km.

K zaujímavým pamiatkam v meste patrí Múzeum rybolovu na otvorenom mori, ktoré sa nachádza v bývalej radnici. Exponáty múzea obsahujú históriu morského rybolovu, morských živočíchov, mesta a jeho okolia a staré navigačné zariadenia. V meste je tiež Pevnosť anjelov, ktorá bola postavená v rokoch 1845 až 1858 a je replikou Hadriánoveho mauzólea v Ríme. Koncerty a umelecké výstavy sa konajú v Západnej pevnosti, ktorá bola postavená v rokoch 1843-1863. Pevnosť bola modernizovaná niekoľkokrát v minulosti a po druhej svetovej vojne až do roku 1962 bola sídlom veliteľstva Červenej armády.

Swinoujscie má najväčší a najmodernejší trajektový terminál v Poľsku, s pravidelnými spojmi do destinácií v Dánsku a vo Švédsku.