COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Swinoujscie - Ystad je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Swinoujscie do Ystad

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Poľsko do Švédsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Swinoujscie - Ystad

    • 19 Sailings Weekly 6 hr 30 min
    • Get price
    • 14 Sailings Weekly 7 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Swinoujscie do Ystad

Trajektová trasa Swinoujscie Ystad spája Poľsko s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Polferries sa plaví 19 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 6 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Unity Line sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hodín 15 minút.

Celkovo je tu 33 plavieb týždeň na trase z Swinoujscie Ystad medzi Poľsko a Švédsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Swinoujscie

Swinoujscie je poľské mesto na pobreží Baltského mora v Štetínskom zálive, na severozápade krajiny. Väčšina mesta je postavená na ostrovoch Usedom a Wolin, ale aj na ďalších menších ostrovoch, z ktorých je najväčší ostrov Karsibor. Nemecké letovisko Ahlbeck na ostrove Usedom je blízkym susedom mesta Swinoujscie a sú prepojené cestou a promenádou dlhou 12 km.

K zaujímavým pamiatkam v meste patrí Múzeum rybolovu na otvorenom mori, ktoré sa nachádza v bývalej radnici. Exponáty múzea obsahujú históriu morského rybolovu, morských živočíchov, mesta a jeho okolia a staré navigačné zariadenia. V meste je tiež Pevnosť anjelov, ktorá bola postavená v rokoch 1845 až 1858 a je replikou Hadriánoveho mauzólea v Ríme. Koncerty a umelecké výstavy sa konajú v Západnej pevnosti, ktorá bola postavená v rokoch 1843-1863. Pevnosť bola modernizovaná niekoľkokrát v minulosti a po druhej svetovej vojne až do roku 1962 bola sídlom veliteľstva Červenej armády.

Swinoujscie má najväčší a najmodernejší trajektový terminál v Poľsku, s pravidelnými spojmi do destinácií v Dánsku a vo Švédsku.