Trelleborg
Sassnitz
Trajekty do Nemecko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Trelleborg do Sassnitz

Získajte najlepšie ponuky pre trajekty medzi Švédsko a Nemecko na linke Trelleborg - Sassnitz s Direct Ferries a porovnajte ich s možnými alternatívami.

Pomocou "Vyhľadávač cien" môžete skontrolovať plavebný poriadok, dostupnosť a ceny, previesť rezerváciu trajektu na linke Trelleborg - Sassnitz alebo môžete porovnať vybranú trasu alebo prístavy s inými možnosťami .

Získať cenovú ponuku alebo rezervovať si trajekt do Nemecko nemôže byť jednoduchšie. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si linku Trelleborg - Sassnitz z ponuky na ľavej strane, potom vybrať počet cestujúcich a kliknúť na "hľadať"!

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Nemecko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Trelleborg a Sassnitz?

  Existuje 0 prevádzkovateľov trajektov pre Trelleborg do Sassnitz a toto je
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Rezervujte si trajekty z Trelleborg do Sassnitz prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Môžete cestovať pešo na trajekte z Trelleborg do Sassnitz?

  Nie, nemôžete cestovať ako peší cestujúci, v súčasnosti môžete na trajekte cestovať len s vozidlom.
 • Môžete vziať svoje auto na trajekt z Trelleborg do Sassnitz?

  Nie, na trajekte môžu cestovať len peší cestujúci.
 • Môžete vziať na trajekt z Trelleborg do Sassnitz domáce zvieratá?

  Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na palube.

Sprievodca prístavom Trelleborg

Trelleborg je mesto v južnej provincii Skåne vo Švédsku. História mesta siaha až do roku 1257, kedy bolo prezentované ako svadobný dar od dánskej kráľovskej rodiny pre švédskeho princa Valdemara. Dáni neskôr mesto opäť prevzali a pod dánskou vládou zostalo až do roku 1658. Trelleborg sa stal priemyselným mestom na konci 19. storočia a industrializácia zohrala dôležitú úlohu v rozvoji mesta. Mesto je obľúbené u návštevníkov zo Švédska a Nemecka, hlavne kvôli trajektom do Rostocku, Sassnitzu či trase Lübeck-Travemünde v Nemecku. Trajekty začali plávať do prístavu v roku 1897 a plavby do Travemünde začali v roku 1962. Trajekty prevážajú cestujúcich na jednodňové výlety, umožňujú rodinám cestovať na dovolenku autami a prepravujú aj ťažké nákladné vozidlá naprieč Európou. Na ceste z exilu sa v roku 1917 Lenin plavil trajektom zo Sassnitzu do Trelleborgu a naspäť do Ruska, aby viedol revolúciu.


Sprievodca prístavom Sassnitz

Ostrov Rujana vyčnieva do Baltského mora a jej najväčším mestom je Sassnitz, obľúbená turistická destinácia s prístavom tiahnucim sa 1,5 km do mora, ktorý slúži ako majiteľom luxusných jácht, tak aj rybárom, osobným trajektom či výletným lodiam. Stará štvrť sa nachádza na severovýchode mesta a v bezprostrednej blízkosti prístavu, pri starom nepoužívanom termináli pre trajekty, sa nachádza múzeum, ktoré okrem iného vystavuje aj britskú ponorku HMS Otus, ktorá bola zachránená pred demoláciou z mesta Portsmouth a prepravená až sem.
Na ostrove sa celkovo nachádza až 40 rôznych múzeí, ktoré môžete navštíviť a dozvedieť sa všetko od miestnych dejín až po informácie o podmorskej archeológii.
Medzi turistické zaujímavosti patria aj rôzne kostoly, paláce a šľachtické domy, vrátane palácu Ralswiek a loveckej kúrie Granitz, ktorých pôvod siaha do 19. storočia.

Vďaka dobrým spojeniam a geografickej blízkosti do Škandinávie, Ruska a Pobaltských štátov je prístav Sassnitz dôležitým centrom pre medzinárodnú osobnú a nákladnú dopravu.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.