COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

TurboJet

S viac ako 50-ročnými skúsenosťami v námornej doprave je spoločnosť TurboJet lídrom na trhu v oblasti vysokorýchlostnej osobnej prepravy v Hong Kongu a Macau a jej trajekty prepravia milióny cestujúcich ročne.

Okrem plavieb medzi prístavmi Hong Kong a Macau, Turbojet tiež ponúka množstvo trias v spolupráci s medzinárodným letiskom v Hong Kongu. To má v sebe integrované mólo Skypier, z ktorého je jednoduché spojenie s mnohými prístavmi v delte Perlovej rieky, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú trajektovú prepravu cestujúcich.

Cieľom spoločnosti TurboJet je ponúknuť dokonalý zážitok z cestovania. Na palube máte možnosť vybrať si sedadlá ekonomickej či nadštandartnej triedy "Super Class"/"Premier Grand Class", rovnako ako je Vám k dispozícii aj výber jedál, nápojov a bezcolného tovaru.

"Super Class" ponúka nastaviteľné sedadlá a v cene lístku je bezplatné jedlo a noviny, prioritné vylodenie a výhradné používanie salónika Super Class.

"Premier Grand Class" ponúka cestujúcim najvyššiu úroveň luxusu a zahŕňa teplé jedlá, vína a výber nápojov, všetko podávané v luxusnom prostredí.

Veľká flotila vysokorýchlostných plavidiel spoločnosti Turbojet zahŕňa krídlové lode a katamarány, ktoré majú nosnosť 190 až 400 cestujúcich a plavia sa rýchlosťou 45 uzlov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti TurboJet, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s TurboJet. Ak je to možné, taktiež porovnáme TurboJet s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy TurboJet

Alternatívne spoločnosti a trasy