TurboJet
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

TurboJet

S viac ako 50-ročnými skúsenosťami v námornej doprave je spoločnosť TurboJet lídrom na trhu v oblasti vysokorýchlostnej osobnej prepravy v Hong Kongu a Macau a jej trajekty prepravia milióny cestujúcich ročne.

Okrem plavieb medzi prístavmi Hong Kong a Macau, Turbojet tiež ponúka množstvo trias v spolupráci s medzinárodným letiskom v Hong Kongu. To má v sebe integrované mólo Skypier, z ktorého je jednoduché spojenie s mnohými prístavmi v delte Perlovej rieky, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú trajektovú prepravu cestujúcich.

Cieľom spoločnosti TurboJet je ponúknuť dokonalý zážitok z cestovania. Na palube máte možnosť vybrať si sedadlá ekonomickej či nadštandartnej triedy "Super Class"/"Premier Grand Class", rovnako ako je Vám k dispozícii aj výber jedál, nápojov a bezcolného tovaru.

"Super Class" ponúka nastaviteľné sedadlá a v cene lístku je bezplatné jedlo a noviny, prioritné vylodenie a výhradné používanie salónika Super Class.

"Premier Grand Class" ponúka cestujúcim najvyššiu úroveň luxusu a zahŕňa teplé jedlá, vína a výber nápojov, všetko podávané v luxusnom prostredí.

Veľká flotila vysokorýchlostných plavidiel spoločnosti Turbojet zahŕňa krídlové lode a katamarány, ktoré majú nosnosť 190 až 400 cestujúcich a plavia sa rýchlosťou 45 uzlov.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti TurboJet, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s TurboJet. Ak je to možné, taktiež porovnáme TurboJet s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.