COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Twin City Liner

Twin City Liner je dnes jednou z vedúcich spoločností v oblasti strednej Európy, ktorá ponúka plavby na trasách, ktoré konkurencia využíva len zriedka. Táto inovatívna trasa ponúka spojenie medzi Rakúskom a Slovenskom, ktoré si cestujúci veľmi obľúbili vďaka krátkej, rýchlej a pohodlnej preprave.

Táto rýchla a efektívna plavba sa postarala o to, že spoločnosť Twin City Liner dnes patrí k jedným z najčastejšie využívaných a najdôležitejších operátorov v regióne a od svojho založenia v roku 1991 jej obľúbenosť neustále rastie. Rozumné ceny a pravidelné plavby vytvorili atmosféru spoľahlivosti, ktorú oddaní zákazníci veľmi oceňujú už niekoľko rokov.

Zariadenia a interiér paluby lode Twin City Liner si môžete vychutnávať počas 90-minútovej plavby a zároveň sa kochať pohľadom na okolitú krajinu pozdĺž Dunaja, ktorého žblnkotanie dotvára pocit veľmi príjemného výletu.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Twin City Liner s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy Twin City Liner

Všetky trasy Twin City Liner