Twin City Liner
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Twin City Liner

Twin City Liner je dnes jednou z vedúcich spoločností v oblasti strednej Európy, ktorá ponúka plavby na trasách, ktoré konkurencia využíva len zriedka. Táto inovatívna trasa ponúka spojenie medzi Rakúskom a Slovenskom, ktoré si cestujúci veľmi obľúbili vďaka krátkej, rýchlej a pohodlnej preprave.

Táto rýchla a efektívna plavba sa postarala o to, že spoločnosť Twin City Liner dnes patrí k jedným z najčastejšie využívaných a najdôležitejších operátorov v regióne a od svojho založenia v roku 1991 jej obľúbenosť neustále rastie. Rozumné ceny a pravidelné plavby vytvorili atmosféru spoľahlivosti, ktorú oddaní zákazníci veľmi oceňujú už niekoľko rokov.

Zariadenia a interiér paluby lode Twin City Liner si môžete vychutnávať počas 90-minútovej plavby a zároveň sa kochať pohľadom na okolitú krajinu pozdĺž Dunaja, ktorého žblnkotanie dotvára pocit veľmi príjemného výletu.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Twin City Liner s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.