COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Varberg - Grenaa je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Varberg do Grenaa

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Dánsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Varberg - Grenaa

    • 14 Sailings Weekly 4 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Varberg do Grenaa

Linka Varberg Grenaa spája Švédsko s Dánsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Varberg Grenaa sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Varberg

Varberg je švédske mesto v provincii Halland, ktoré je známe svojimi piesočnatými plážami, typickými skôr pre západné pobrežia. Ak sa presuniete viac severne, pláže sú postupne vystriedané skalnatejším terénom a súostrovím Bohuslän. Avšak už po 20 minút jazdy do vnútrozemia narazíte na úplne odlišný terén, s kopcami, jazerami a lesmi. Mesto je obľúbenou turistickou destináciou, a to najmä v letných mesiacoch, kedy tu veľa Švédov trávi dovolenky. Jednou z najpopulárnejších atrakcií mesta je jeho pevnosť, a to kvôli svojej veľkosti a aj preto, že nemá žiadnu architektonickú jednotnosť. Pevnosť bola postavená na konci 13. storočia a v priebehu rokov boli k nemu pridané ďalšie časti. V blízkosti Varbergu je VLF vysielač Grimeton, zaujímavé rádio-technické zariadenie, ktoré je zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a ktoré je možné v lete aj navštíviť.

Z prístavu premáva 14 trajektových liniek týždne do dánskeho mesta Grenaa s časom plavby približne 4 hodiny a 15 minút.