Vieste
San Nicola
Trajekty do Tremitské ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Vieste do San Nicola

Linka Vieste San Nicola spája Taliansko s Tremitské ostrovy. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, NLG. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 10 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Vieste San Nicola sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Tremitské ostrovy.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Vieste do San Nicola?

Čas prepravy trajektom z Vieste do San Nicola je približne 1h 10m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Vieste do San Nicola?

Cena trajektu z Vieste do San Nicola sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Vieste do San Nicola je 101 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Vieste a San Nicola?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Vieste do San Nicola a toto je
  • NLG

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Vieste do San Nicola?

Rezervujte si trajekty z Vieste do San Nicola prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Aká je vzdialenosť z Vieste do San Nicola?

Vzdialenosť medzi Vieste a San Nicola je približne 42 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Vieste

Vieste sa nachádza v provincii Foggia Taliansko a leží na najvýchodnejšej časti polostrova Gargano. Srdcom mesta je stále jeho rybárska dedina pôvody, ale tiež má veľa kultúrnych a tradičných predmetov záujmu pre návštevníkov tešiť. krásnych mestských pláží a krištáľovo čistej vody sú zvláštne príťažlivosť pre svojich návštevníkov. Morské dno ponúka tiež skvelé miesto na preskúmanie pre potápačov a snorkelers. Staré Mesto stojí za skúmanie a zahŕňa miesta, ako je hrad, ktorý bol postavený v roku 1240 podľa Frederik II, byzantského chrámu a svätyne Madonna di Merino. Pre tých, ktorí navštívia mesto v priebehu mája budú môcť zažiť prvej ruky sprievod Santa Maria de Merino, ktorá sa koná 9. mája. Sprievod San Giorgio je ďalšia udalosť si nemôžeme nechať ujsť, ktorá sa koná každý rok na 23. apríla a vidí drevenou sochu svätca pochodoval ulicami mesta, uzatváranie v konské dostihy pozdĺž Pizzomunno pláži.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.