COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Vieste - San Nicola je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Tremitské ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Vieste - San Nicola

    • 7 Sailings Weekly 1 hour 30 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 2 hr 20 min
    • Get price

Trajekty z Vieste do San Nicola

Trajektová trasa Vieste San Nicola spája Taliansko s Tremitské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti NLG sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Gruppo Armatori Garganici sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 2 hodín 20 minút.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Vieste San Nicola medzi Taliansko a Tremitské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Vieste

Vieste sa nachádza v provincii Foggia Taliansko a leží na najvýchodnejšej časti polostrova Gargano. Srdcom mesta je stále jeho rybárska dedina pôvody, ale tiež má veľa kultúrnych a tradičných predmetov záujmu pre návštevníkov tešiť. krásnych mestských pláží a krištáľovo čistej vody sú zvláštne príťažlivosť pre svojich návštevníkov. Morské dno ponúka tiež skvelé miesto na preskúmanie pre potápačov a snorkelers. Staré Mesto stojí za skúmanie a zahŕňa miesta, ako je hrad, ktorý bol postavený v roku 1240 podľa Frederik II, byzantského chrámu a svätyne Madonna di Merino. Pre tých, ktorí navštívia mesto v priebehu mája budú môcť zažiť prvej ruky sprievod Santa Maria de Merino, ktorá sa koná 9. mája. Sprievod San Giorgio je ďalšia udalosť si nemôžeme nechať ujsť, ktorá sa koná každý rok na 23. apríla a vidí drevenou sochu svätca pochodoval ulicami mesta, uzatváranie v konské dostihy pozdĺž Pizzomunno pláži.