COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Volos - Glossa je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Grécko do ostrov Skopelos.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Volos - Glossa

  • 7 Sailings Weekly 3 hr 15 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 3 hr 45 min
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 1 hour 55 min
  • Get price

Trajekty z Volos do Glossa

Trasa trajektu z Volos Glossa spája Grécko s ostrov Skopelos a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Hellenic Seaways prevádzkuje svoje plavby 7 krát týždeň, Anes Ferries 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Aegean Flying Dolphins je k dispozícii 6 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 20 plavby týždeň na trase z Volos Glossa medzi Grécko a ostrov Skopelos, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Volos

Grécke prístavné mesto Volos leží v regióne Thessalii na gréckej pevnine, asi 325 km severne od Atén a 215 km južne od mesta Solún. Mestský prístav je len prístup regiónu k moru a mesto je hlavným mestom regiónu Magnesia. Volos 'port je jedným z najnovších prístavov v Grécku s mnoho z jeho stavby stavané po roku 1955, kedy zemetrasenie zničil veľa z toho, čo tu bolo predtým. The University of Tesália sa nachádza v meste, ktoré je tiež centrom pre výrobu, služby a cestovného ruchu pre tento región. Mesto hralo dôležitú úlohu v olympijských hier 2004 a od tej doby tiež hostil ďalšie atletické podujatia, ako sú majstrovstvá Európy v atletike. Mesto tiež hostilo 7. medzinárodnej olympiádu na Astronomy and Astrophysics v júli a auguste 2013.

Mesto je považované za jedno z najkrajších v Grécku a jeho dlhej histórii je možné vidieť vo svojich budovách. Medzi mnoho príbytkov, obecné budovy, múzeá, začiatok 20. storočia priemyselných stavieb a krásne kostoly všetko dohromady, aby Volos miesto, ktoré stoja za návštevu.

Z mestského prístavu, trajektové linky odchod do Skiathos, Alonissos, Glossa a Skopelos ..