Trajekty z Volos do Skiathos

Trasa trajektu z Volos Skiathos spája Grécko s Sporady a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Hellenic Seaways prevádzkuje svoje plavby 3 krát deň, Anes Ferries 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Aegean Flying Dolphins je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 35 plavby týždeň na trase z Volos Skiathos medzi Grécko a Sporady, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Volos - Skiathos

Priemerné ceny pre Volos Skiathos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Volos Skiathos je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Volos

Grécke prístavné mesto Volos leží v regióne Thessalii na gréckej pevnine, asi 325 km severne od Atén a 215 km južne od mesta Solún. Mestský prístav je len prístup regiónu k moru a mesto je hlavným mestom regiónu Magnesia. Volos 'port je jedným z najnovších prístavov v Grécku s mnoho z jeho stavby stavané po roku 1955, kedy zemetrasenie zničil veľa z toho, čo tu bolo predtým. The University of Tesália sa nachádza v meste, ktoré je tiež centrom pre výrobu, služby a cestovného ruchu pre tento región. Mesto hralo dôležitú úlohu v olympijských hier 2004 a od tej doby tiež hostil ďalšie atletické podujatia, ako sú majstrovstvá Európy v atletike. Mesto tiež hostilo 7. medzinárodnej olympiádu na Astronomy and Astrophysics v júli a auguste 2013.

Mesto je považované za jedno z najkrajších v Grécku a jeho dlhej histórii je možné vidieť vo svojich budovách. Medzi mnoho príbytkov, obecné budovy, múzeá, začiatok 20. storočia priemyselných stavieb a krásne kostoly všetko dohromady, aby Volos miesto, ktoré stoja za návštevu.

Z mestského prístavu, trajektové linky odchod do Skiathos, Alonissos, Glossa a Skopelos ..