Trajekty z Volos do Skiathos

Trajektová trasa Volos Skiathos spája Grécko s Sporady a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 40 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Anes Ferries sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 2 hod 45 min.

Celkovo je tu 28 plavieb týždeň na trase z Volos Skiathos medzi Grécko a Sporady. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Volos - Skiathos

  • Hellenic Seaways
    • 3 plavby denne 1 hod 40 min
    • Zistiť cenu
  • Anes Ferries
    • 7 plavby týždenne 2 hod 45 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Volos Skiathos

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Volos Skiathos je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Volos

Grécke prístavné mesto Volos leží v regióne Thessalii na gréckej pevnine, asi 325 km severne od Atén a 215 km južne od mesta Solún. Mestský prístav je len prístup regiónu k moru a mesto je hlavným mestom regiónu Magnesia. Volos 'port je jedným z najnovších prístavov v Grécku s mnoho z jeho stavby stavané po roku 1955, kedy zemetrasenie zničil veľa z toho, čo tu bolo predtým. The University of Tesália sa nachádza v meste, ktoré je tiež centrom pre výrobu, služby a cestovného ruchu pre tento región. Mesto hralo dôležitú úlohu v olympijských hier 2004 a od tej doby tiež hostil ďalšie atletické podujatia, ako sú majstrovstvá Európy v atletike. Mesto tiež hostilo 7. medzinárodnej olympiádu na Astronomy and Astrophysics v júli a auguste 2013.

Mesto je považované za jedno z najkrajších v Grécku a jeho dlhej histórii je možné vidieť vo svojich budovách. Medzi mnoho príbytkov, obecné budovy, múzeá, začiatok 20. storočia priemyselných stavieb a krásne kostoly všetko dohromady, aby Volos miesto, ktoré stoja za návštevu.

Z mestského prístavu, trajektové linky odchod do Skiathos, Alonissos, Glossa a Skopelos ..