COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agaete - Santa Cruz de Tenerife je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Gran Canaria do Tenerife.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Agaete - Santa Cruz de Tenerife

    • 8 Sailings Daily 1 hour 20 min
    • Get price

Trajekty z Agaete do Santa Cruz de Tenerife

Linka Agaete Santa Cruz de Tenerife spája Gran Canaria s Tenerife. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Fred Olsen Express. Plavba sa uskutočňuje 56 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 20 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Agaete Santa Cruz de Tenerife sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Agaete

Agaete je malebné mestečko v provincii Las Palmas na Kanárskych ostrovoch v Španielsku. Nachádza na severozápade ostrova Gran Canaria, západne od Atlantického oceánu, východne od mesta Galdar a južne od Artenara. Z Agaete bol predtým nádherný výhľad na "El Dedo de Dios"(Boží prst), ale v novembri 2005 bol tento symbol mesta počas tropickej búrky Delta zničený. Najnavštevovanejšou plážou je La Playa de Las Nieves, ktorá sa nachádza medzi prístavom a starým mólom. Pláž je obklopená pokojnými vodami a nájdete tu mnoho reštaurácií a malých obchodíkov.

Dedina Puerto de las Nieves (niekedy nazývaná Puerto Agate) je asi 2,5 km vo vnútrozemí. Kedysi malý rybársky prístav bol kvôli zvýšeniu vlnolamu rozšírený a teraz tu je veľká RO-RO rampa určená pre vysokorýchlostné trajekty smerujúce na Tenerife.