Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3460 trasách a z 701 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Tenerife

Tenerife sa nachádza asi tristo km pri severozápadnom pobreží Afriky a je to najväčší a pravdepodobne najznámejší španielsky ostrov zo skupiny Kanársky ostrovov.

Hoci na Tenerife žije menej než milión stálych obyvateľov, ostrov priláka každoročne viac než štyri milióny turistov, ktorí sú nepochybne lákaní sedemdesiat km plážami a slnkom v každom ročnom období.

Teplejšia a suchšia južná strana ostrova má obľúbené strediská Playa de las Americas a Los Cristianos a je viac vyhľadávaná turistami. Tenerife je svieža zelená severnej strane je oveľa uvoľnenejšie a má tendenciu byť zvýhodnený vyspelejších návštevníkov.

Tenerife je rozbočovač pre cestovanie po Kanárskych ostrovoch a má dve letiská, dva prístavy, priamy trajekt do Španielska pevniny a početnými medzinárodnými ostrovných spojov.

Ak sa chystáte na Tenerife od kontinentu potom je tu výber odchodov z juhozápadnej Španielska. Tieto prechody sú dosť dlhé a majú tendenciu byť pokojný drahé, ale sú prevádzkované luxusnými modernými trajekty, takže cesta je relatívne príjemná a dobrú hodnotu za peniaze.

Pokiaľ ide o medziostrovné cestovaní, môžete získať trajekt do Tenerife z niektorého z Kanárskych ostrovov s najväčším počtom pravidelných prechodov s odletom z La Palma a Gran Canaria.

Trajekty, ktorí prídu zo západu všeobecne zájsť do Los Cristianos prístavu v južnej časti ostrova, zatiaľ čo trajekty prichádzajúcich z východu a španielskou pevninou majú tendenciu dorazí na Santa Cruz de Tenerife prístave na severnej strane ostrova.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Fred Olsen Express
    • Zistiť cenu
  • Naviera Armas
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Tenerife