Albania Luxury Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Albania Luxury Ferries

Spoločnosť Albania Luxury Ferries poskytuje trajektové služby medzi Gréckom a Albánskom a spája malebné ostrovy Korfu v Grécku a Saranda v Albánsku. Od začiatku prevádzky bolo ich hlavným cieľom poskytovať bezpečnú a spoľahlivú dopravu pre miestnych obyvateľov a zahraničných turistov, ktorí chcú navštíviť tieto dva malebné ostrovy v Grécku a Albánsku.

Spoločnosť Albania Luxury Ferries, ktorá denne prevádzkuje 16 letných a 2 zimné linky na trase Korfu - Saranda - Korfu, postavila v roku 2024 novú loď, ktorá spĺňa všetky podmienky Európskej únie na prepravu cestujúcich/turistov a ktorá bude spolu s druhou loďou AZIMUT nepretržite obsluhovať uvedenú linku.

Ich nová loď z roku 2024 má rozmery 50 m, kapacitu 400 osôb, 40 osobných, autobusových a nákladných vozidiel a uvedenú linku bude premávať približne 50 minút. Cestujúci, ktorí cestujú s Albania Luxury Ferries, si môžu z otvorenej paluby vychutnať úchvatný výhľad na Iónske more. V podpalubí je tiež dostatok pohodlných miest na sedenie a k dispozícii je aj priateľský personál. Na palube sú vítané aj domáce zvieratá.

Direct Ferries vám pomôže nájsť najlepšie ceny trajektových lístkov Albania Luxury Ferries. Porovnáme tiež Albania Luxury Ferries s inými trajektovými spoločnosťami.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Albania Luxury Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Albania Luxury Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Albania Luxury Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.