COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alonissos - Glossa je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Alonissos do Glossa

Prevádzkovatelia trajektov na trase Alonissos - Glossa

Trajekty z Alonissos do Glossa

S Direct Ferries môžete porovnať trajekty z Sporady do ostrov Skopelos na linke Alonissos - Glossa pomocou nášho rýchleho a jednoduchého vyhľadávača cestovného a dostupnosti voľných miest.

Použite nášho sprievodcu trajektom Alonissos - Glossa a zistíte všetko, čo potrebujete vedieť pre rezervácie trajektu do ostrov Skopelos, vrátane lodných spoločností na linke [--PortFrom- -] - Glossa, a tiež alternatívne možnosti pre Vašu cestu, ak je to možné.

Získať cenovú ponuku alebo rezervovať si trajekt do ostrov Skopelos nemôže byť jednoduchšie. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si linku Alonissos - Glossa z ponuky na ľavej strane, potom vybrať počet cestujúcich a kliknúť na "hľadať"!

Sprievodca prístavom Alonissos

Alonnisos je grécky ostrov v Egejskom mori, ktorý je súčasťou súostrovia Severné Sporady. Ďaľšími ostrovmi v blízkosti sú Skiathos a Skopelos. Alonnisos je aj meno hlavnej dediny na ostrove, ktorá sa nachádza v južnej časti ostrova a miestni obyvatelia ju nazývajú Chora. Zátoka, ktorá obklopuje ostrov a dedinu, nesie tiež názov Alonnisos.

Symbolom ostrova je stredomorský tuleň, ktorý je chráneným druhom. Jeho ochrana bola dôvodom založenia národného morského parku na ostrove (prvého v Grécku). "Marine Park" sa zameriava nielen na ochranu, ale kladie si za cieľ aj výskum, záchranné práce a starostlivosť o stredozemného tuleňa, rovnako ako aj o ostatné cicavce.

Hlavný prístav na ostrove je Patitiri a nachádza sa na juhovýchodnom pobreží. Z Alonnisosu sa trajektové a krídlové lode plavia do prístavov Volos, Agios Konstantinos a Solún na gréckej pevnine, rovnako ako na ostrovy Skiathos, Skopelos a Skyros.