COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anek Superfast

Anek Superfast je spoločný podnik medzi dvomi najvýznámejšími dopravcami v Jadranskom mori - Anek Lines a Superfast Ferries na trasách medzi Talianskom a Gréckom a z gréckej pevniny na ostrov Kréta.

Na trase medzi Talianskom a Gréckom trajekty Anet Superfast prepájajú talianske prístavy Ancona, Benátky a Bari s gréckymi ostrovami Patras, Igoumenitsa a Korfu, kým v Grécku spájajú aténsky prístav Pireus s prístavmi Chania a Heraklion na Kréte.

Taliansko - grécke plavby sú prevádzkované ultramodernými trajektami Hellenic Spirit, Superfast II, Superfast VI a Superfast XI, kým krétske spojenie využíva lode Olympic Champion, Elyros, Kriti II a Superfast XII.

Spojenie úsilia týchto dvoch spoločností dovoľuje optimalizovať obsadenie trajektov na všetkých trasách a uspokojiť dopyt a taktiež ponúknuť pohodlné, spoľahlivé a efektívne služby svojim cestujúcim. Materskej spoločnosti Anek Lines bola navyše udelená cena za najlepšiu spoločnosť pre rok 2008 v oblasti osobnej dopravy na výročnom udeľovaní Gréckych námorných cien.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Anek Superfast, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Anek Superfast. Ak je to možné, taktiež porovnáme Anek Superfast s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Anek Superfast

Alternatívne spoločnosti a trasy