Anek Superfast
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Anek Superfast

Anek Superfast je spoločný podnik medzi dvomi najvýznámejšími dopravcami v Jadranskom mori - Anek Lines a Superfast Ferries na trasách medzi Talianskom a Gréckom a z gréckej pevniny na ostrov Kréta.

Na trase medzi Talianskom a Gréckom trajekty Anet Superfast prepájajú talianske prístavy Ancona, Benátky a Bari s gréckymi ostrovami Patras, Igoumenitsa a Korfu, kým v Grécku spájajú aténsky prístav Pireus s prístavmi Chania a Heraklion na Kréte.

Taliansko - grécke plavby sú prevádzkované ultramodernými trajektami Hellenic Spirit, Superfast II, Superfast VI a Superfast XI, kým krétske spojenie využíva lode Olympic Champion, Elyros, Kriti II a Superfast XII.

Spojenie úsilia týchto dvoch spoločností dovoľuje optimalizovať obsadenie trajektov na všetkých trasách a uspokojiť dopyt a taktiež ponúknuť pohodlné, spoľahlivé a efektívne služby svojim cestujúcim. Materskej spoločnosti Anek Lines bola navyše udelená cena za najlepšiu spoločnosť pre rok 2008 v oblasti osobnej dopravy na výročnom udeľovaní Gréckych námorných cien.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Anek Superfast, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Anek Superfast. Ak je to možné, taktiež porovnáme Anek Superfast s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Anek Superfast