COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Atlanticoline

Atlânticoline poskytuje trajektovú prepravu pre cestujúcich a vozidlá medzi deviatimi Azorskými ostrovmi v severnom Atlantiku.

V roku 2009 sa stal najúspešnejším námorným operátorom so sídlom na Azorách, keď prepravil 112 000 cestujúcich. Spoločnosť každoročne prepravuje viac ako 100 000 cestujúcich. Atlânticoline začal svoju prevádzku v roku 2005 s loďou Ilha Azul, ktorú onedlho nahradili tri moderné trajekty Hellenic Wind, Express Santorini a Ariel.

Hellenic Wind a Express Santorini premávajú od mája do septembra, kým Ariel je v prevádzke po celý rok. Na palube lodí spoločnosti Atlânticoline je vám k dispozícii kaviareň/bar, kde sa podávajú teplé a studené jedlá, ako aj obchod, kde si môžete kúpiť parfumy a čokolády. Miesto na sedenie sa ujde každému cestujúcemu.

Ostrovy sa rozprestierajú na ploche 600 kilometrov, približne 1500 km západne od Portugalska a 4000 km východne od mesta New York, takže plavba trajektom je ideálnym spôsobom na cestovanie po okolí.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Atlanticoline, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Atlanticoline. Ak je to možné, taktiež porovnáme Atlanticoline s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Atlanticoline