Atlanticoline
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Atlanticoline

Atlânticoline poskytuje trajektovú prepravu pre cestujúcich a vozidlá medzi deviatimi Azorskými ostrovmi v severnom Atlantiku.

V roku 2009 sa stal najúspešnejším námorným operátorom so sídlom na Azorách, keď prepravil 112 000 cestujúcich. Spoločnosť každoročne prepravuje viac ako 100 000 cestujúcich. Atlânticoline začal svoju prevádzku v roku 2005 s loďou Ilha Azul, ktorú onedlho nahradili tri moderné trajekty Hellenic Wind, Express Santorini a Ariel.

Hellenic Wind a Express Santorini premávajú od mája do septembra, kým Ariel je v prevádzke po celý rok. Na palube lodí spoločnosti Atlânticoline je vám k dispozícii kaviareň/bar, kde sa podávajú teplé a studené jedlá, ako aj obchod, kde si môžete kúpiť parfumy a čokolády. Miesto na sedenie sa ujde každému cestujúcemu.

Ostrovy sa rozprestierajú na ploche 600 kilometrov, približne 1500 km západne od Portugalska a 4000 km východne od mesta New York, takže plavba trajektom je ideálnym spôsobom na cestovanie po okolí.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Atlanticoline, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Atlanticoline. Ak je to možné, taktiež porovnáme Atlanticoline s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.