Bastia
Livorno
Trajekty do Taliansko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Bastia do Livorno

Trajektová trasa Bastia Livorno spája Korzika s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Moby Lines sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Corsica Ferries sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín.

Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Bastia Livorno medzi Korzika a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Bastia do Livorno

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Korzika do Taliansko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Bastia do Livorno?

Čas prepravy trajektom z Bastia do Livorno je približne 4h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Bastia do Livorno?

Cena trajektu z Bastia do Livorno sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Bastia do Livorno je 220 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Bastia a Livorno?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Bastia do Livorno. Toto je
  • Moby Lines
  • Corsica Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Bastia do Livorno?

Rezervujte si trajekty z Bastia do Livorno prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Bastia do Livorno?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Bastia do Livorno s
  • Moby Lines
  • Corsica Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Bastia do Livorno?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Bastia do Livorno s
  • Moby Lines
  • Corsica Ferries

Môžete vziať na trajekt z Bastia do Livorno domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Corsica Ferries

Aká je vzdialenosť z Bastia do Livorno?

Vzdialenosť medzi Bastia a Livorno je približne 71 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Bastia

Bastia je francúzske mesto v departemente Haute-Corse v severovýchodnej časti ostrova Korzika. Mesto je hlavným obchodným centrom Korziky a taktiež jej hlavným prístavom. Prístav sa delí na tri časti: Starý prístav (Vieux Port) leží v úzkej zátoke a je využívaný hlavne nekomerčnými operátormi ako sú výletné alebo rybárske lode. Komerčný trajektový prístav sa nachádza na severe mesta. Ešte severnejšie je prístav Toga Marina, ktorý sa využíva hlavne pre rekreačné plavidlá, ako sú jachty a plachetnice.

K turistickým atrakciám patrí Múzeum Korziky, pevnosť zo 16. storočia a zvonica, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na Starý prístav (Terra Vecchia) a na hory a pobrežie. Nájdete tam tiež bývalý palác janovských guvernérov, kde dnes sídli korzické Etnografické múzeum.

Trajekty z Bastie spájajú Francúzsko (Marseille, Nice a Toulon) a Taliansko (Janov, La Spezia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).


Sprievodca prístavom Livorno

Livorno je talianske mesto a prístav na západnom pobreží krajiny a je populárnou zastávkou výletných lodí, keďže poskytuje dôležitý východiskový bod do známeho a malebného Toskánska. Mnohí jeho návštevníci sa tu zastavia na ceste do iných destinácií ako Florencia, Pisa, Lucca či Siena. Mesto bolo navrhnuté počas talianskej renesancie a vládol mu veľkovojvoda z rodiny Medici, a v 16. stročí k dizajnu pridal Bernardo Buontalenti. Mesto a jeho prístav chráni pevnosť a ako v prípade mnohých iných miest v Taliansku, aj Livorno bolo v minulosti obohnané hradbami, ktoré ho mali chrániť pred vpádmi. Mestské hradby sú na mnohých miestach stále dobre zachované a sú obľúbeným miestom turistov.

Livornský prístav má dobré vybavenie vrátane barov, reštaurácií, bánk a je bezbariérový. Z prístavu plávajú trajekty do destinácií ako Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari and Tunisia.


Bastia až Livorno Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 20/05/2024 a 26. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Corsica Ferries 07:30 12:30 5 hodín Sat
Corsica Ferries 08:00 13:00 5 hodín St
Corsica Ferries 08:15 13:15 5 hodín Čt
Corsica Ferries 14:00 18:00 4 hodín Út
Moby Lines 14:00 18:30 4 hodín 30 minút Každý deň
Corsica Ferries 14:30 19:00 4 hodín 30 minút Mon, Pi, Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.