Corsica Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Corsica Ferries

Corsica Sardinia Ferries, známa ako Corsica Ferries, prevádzkuje trajektové plavby z Francúzska a Talianska na Korziku, Sardíniu a Elbu a taktiež zabezpečuje aj prepravu medzi samotnými ostrovmi.

Spoločnosť Corsica Ferries založil Pascal P. Lota v 60-tych rokoch s prevádzkou plavieb medzi Korzikou a Talianskom pod názvom Corsica Express.

Corsica Ferries sa už od svojho vzniku pred viac ako 40 rokmi stala poprednou súkromne vlastnenou trajektovou spoločnosťou zabezpečujúcou plavby na Korziku a Sardíniu. Jej filozofiou je ponúknuť bezpečnú a príjemnú plavbu do všetkých destinácii, ktoré ponúka. Spoločnosť už prepravila 3 milióny cestujúcich a približne 2/3 z nich sa plavilo na Korziku.

Všetky reštaurácie spoločnosti Corsica Ferries sú členmi renomovanej skupiny Chaîne des Rotisseurs, ktorá garantuje najvyššiu kvalitu medzinárodnej kuchyne a profesionality kuchárov.

Corsica Sardinia Ferries ponúka až 15 plavieb denne na Korziku a Sardíniu a 7 plavieb denne na toskánske súostrovie Elba.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Corsica Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Corsica Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Corsica Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Corsica Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.