Moby Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Moby Lines

Moby Lines prepája za pomoci svojej farebnej flotily kontinentálne Taliansko s ostrovmi Sardínia, Korzika a Elba.

S viac ako 130-ročnými skúsenosťami a s komfortom bežne očakávaným len na veľkých námorných lodiach, vám spoločnosť Moby Lines garantuje príjemnú plavbu medzi Talianskom, Korzikou, Sardíniou a Elbou a to každý deň v roku.

S Moby Lines sa vaša dovolenka začína už vstupom na palubu. Cestovanie s Moby Lines znamená nachádzať sa v pohodlnom prostredí so srdečnou atmosférou.

So špeciálnymi architektonickými rysmi a výnimočným interiérom, výletné lode Moby Lines majú osobitný charakter, ktorý sa odráža na atmosfére na palube, kde sú splnené želania všetkých cestujúcich.

Nech už je vaša destinácia kdekoľvek, Moby Lines urobí všetko pre to, aby vaša plavba bola čo najpríjemnejšia a oddychová.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Moby Lines, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Moby Lines. Ak je to možné, taktiež porovnáme Moby Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Moby Lines

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.