COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cagliari - Palermo je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sardínia do Sicília.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Cagliari - Palermo

    • 2 plavby týždenne 12 hod
    • Zistiť cenu
    • 1 plavba týždenne 13 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Cagliari do Palermo

Trajektová trasa Cagliari Palermo spája Sardínia s Sicília a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Tirrenia sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 12 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Grimaldi Lines sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 13 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Cagliari Palermo medzi Sardínia a Sicília. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Cagliari

Cagliari je hlavné mesto talianskeho ostrova Sardínia ležiaceho v Stredozemnom mori. Je považované za jedno z najzelenších talianskych miest a svojim návštevníkom ponúka množstvo záhrad. Najviac zalesneným pozemkom v meste je 62 akrový park Parco di Monte Urpinu, ktorý sa nachádza na malom kopci pokrytom borovicami a dubami. V meste je aj stredoveký hrad s priľahlým parkom Park San Michele. Nájdete tu aj Terramaini Park s rybníkom, ktorý je domovom plameniakov a ďalších brodivých vtákov.

História Cagliari siaha až do praveku a mesto bolo v rôznych obdobiach pod nadvládou niekoľkých civilizácií. Návštevníci mesta by si nemali nechať ujsť príležitosť vidieť Domus de Jenas - komory hrobky, ktoré sa datujú do doby 3400 a 2700 pred naším letopočtom. V meste nájdete aj rímsky amfiteáter, veľké pohrebisko či byzantskú baziliku.

Prístav Cagliari je rozdelený na dve časti, starý prístav a nový (medzinárodný) kontajnerový terminál. Osobné trajekty sa plavia do prístavov Civitavecchia, Neapol, Palermo a Trapani.