Grimaldi Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Grimaldi Lines

Spoločnosť Grimaldi Lines prevádzkuje množstvo plavieb na jednom z najväčších trhov námornej dopravy a dostane vás do Španielska, Tuniska, Grécka a na Maltu, Sardíniu a Sicíliu.

Grimaldi Lines je súčasťou slávnej skupiny Grimaldi Group, ktorá vlastní aj spoločnosti Minoan Lines a Finnlines. História Grimaldi siaha až do 14. storočia a v súčasnosti má jednu z najväčších lodných flotíl na svete. Preprava vozidiel bola uvedená do prevádzky v roku 1969 a za posledných 40 rokov sa spoločnosť zameriavala najmä na trajekty na nalodenú prepravu vozidiel a zároveň rozširovala svoju sieť služieb do severnej Európy a západnej Afriky.

Grimaldi Lines má k dispozícii flotilu rýchlych a pohodlných trajektov novej generácie a vďaka množstvu a kvalite ich služieb si môžete na palube užiť zábavu naplno, po skončení ktorej si môžete príjemne oddýchnuť v kajute, zatiaľ čo sa loď plaví do vašej destinácie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Grimaldi Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Grimaldi Lines

Grimaldi Lines routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.