COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grimaldi Lines

Spoločnosť Grimaldi Lines prevádzkuje množstvo plavieb na jednom z najväčších trhov námornej dopravy a dostane vás do Španielska, Tuniska, Maroka, Grécka a na Maltu, Sardíniu a Sicíliu.

Grimaldi Lines je súčasťou slávnej skupiny Grimaldi Group, ktorá vlastní aj spoločnosti Minoan Lines a Finnlines. História Grimaldi siaha až do 14. storočia a v súčasnosti má jednu z najväčších lodných flotíl na svete. Preprava vozidiel bola uvedená do prevádzky v roku 1969 a za posledných 40 rokov sa spoločnosť zameriavala najmä na trajekty na nalodenú prepravu vozidiel a zároveň rozširovala svoju sieť služieb do severnej Európy a západnej Afriky.

Grimaldi Lines má k dispozícii flotilu rýchlych a pohodlných trajektov novej generácie a vďaka množstvu a kvalite ich služieb si môžete na palube užiť zábavu naplno, po skončení ktorej si môžete príjemne oddýchnuť v kajute, zatiaľ čo sa loď plaví do vašej destinácie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Grimaldi Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Grimaldi Lines