COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cairnryan - Belfast je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Cairnryan do Belfast

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Škótsko do Severné Írsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Cairnryan - Belfast

    • 5 Sailings Daily 2 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Cairnryan do Belfast

Linka Cairnryan Belfast spája Škótsko s Severné Írsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 35 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Cairnryan Belfast sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Cairnryan

Cairnryan je škótska dedinka v oblasti Dumfries a Galloway, ktorá leží na východnom brehu jazera Loch Ryan. Obec bola založená v roku 1701 pre ľudí pracujúcich v oblasti Lochryan Estate, v ktorej môžete nájsť jelení park a "kolkáreň v prírode". V obci nájdete hotel Lochryan, niekoľko penziónov a zariadenia poskytujúce nocľah s raňajkami. Ďalej je tu karavanový park postavený na mieste starého vojnového tábora, dedinský obchodík a reštaurácia Merchant's House.

Obec hrá dôležitú rolu v námornej histórii, s trajektovou dopravou spájajúcu Škótsko a Severné Írsko. Sú tu dva trajektové terminály. Prvý bol otvorený v roku 1973, pôvodne prevádzkovaný spoločnosťou Townsend Thoresen a v súčasnosti P&O Ferries. Tento terminál spája Škótsko s prístavom Larne. Druhý terminal - Old House Point - prevádzkuje spoločnosť Stena Line a ten prepája Cairnryan a Belfast.