Cavo
Piombino
Trajekty do Taliansko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Cavo do Piombino

Trajektová trasa Cavo Piombino spája Elba s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Moby Lines sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Toremar sa plavia 5 krát za deň, plavba trvá od 20 minút.

Celkovo je tu 63 plavieb týždeň na trase z Cavo Piombino medzi Elba a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Cavo do Piombino

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Elba do Taliansko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Cavo do Piombino?

Čas prepravy trajektom z Cavo do Piombino je približne 25m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Cavo a Piombino?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Cavo do Piombino. Toto je
  • Moby Lines
  • Toremar

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Cavo do Piombino?

Rezervujte si trajekty z Cavo do Piombino prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Cavo do Piombino?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Cavo do Piombino s
  • Moby Lines
  • Toremar

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Cavo do Piombino?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Cavo do Piombino s
  • Moby Lines

Môžete vziať na trajekt z Cavo do Piombino domáce zvieratá?

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na palube.

Sprievodca prístavom Cavo

Cavo je prístavné mesto, ktoré leží na pobreží ostrova Elba v Stredozemnom mori. Je najväčším ostrovom Toskánskeho súostrovia a zároveň tretím najväčším ostrovom v Taliansku po Sicílii a Sardínii. Už niekoľko rokov tvorí spolu s ďalšími ostrovmi časť Národného parku Toskánskeho súostrovia.

Ostrov je známy svojou krištáľovo čistou vodou a krásnymi plážami. Nádherné scenérie, na súši i na mori, robia z ostrova hlavný cieľ pre turistov navštevujúcich Toskánsko. Pre návštevníkov, ktorí chcú viac, než relaxovať na pláži, ostrov je ideálnym miestom pre potápanie alebo šnorchlovanie, pretože jeho vody sú plné rozličných druhov rýb. Na súši si turisti môžu urobiť výlet na horskom bicykli alebo si zahrať golf.

Ostrov je spojený s talianskou pevninu linkami medzi Piombino a Portoferraio, hlavným mestom, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova a Cavo, Rio Marina a Porto Azzurro, na východnom pobreží ostrova.


Sprievodca prístavom Piombino

Talianske mesto Piombino , kedysi dávny prístav Felesia, dnes ponúka svojim návštevníkom dva nádherné vyhliadkové body, ktoré umožňujú plne oceniť úžasné pobrežie tohto mesta. Z prírodnej terasy Piazza Bovio sa naskytá nádherný výhľad na more a v starom prístave návštevníci nájdu perfektné miesto na sedenie a sledovanie vibrujúcej aktivity v rybárskom prístave spolu s dennou rybárskou aukciou. Mesto sa vyznačuje dláždenými uličkami, ktoré sú lemované reštauráciami a vinárňami a kde sa dá ochutnať vynikajúce miestne jedlo a víno. V skutočnosti je región silne gastronomicky založený a známy svojou úrodou zemiakov a sušenou treskou „baccala“ a jedlami ako sú caciucco, sépia a dusené alebo plnené mušle. Piombinská štvrť „Malý Paríž“, nazvaná tak vďaka vláde Elisy Bonaparte, obsahuje množstvo historických budov, ktoré pripomínajú návštevníkom dôležitosť mesta v čase stredoveku a renesancie. Patria medzi ne budovy Rivellino, Palazzo Nuovo a hrad zo 16. storočia postavený Cesarem Borgia na obranu mesta.

Z prístavu Piombino trajekty plávajú priamo na ostrovy toskánskeho súostrovia (ostrov Elba sa nachádza len 10 km od pobrežia), ako aj na Sardíniu a na Korziku.


Cavo až Piombino Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Toremar 07:10 07:30 20 minút Každý deň
Toremar 13:30 13:50 20 minút Každý deň
Toremar 17:00 17:20 20 minút Každý deň

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.