COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cesme - Chios je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Turecko do Egejské ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Cesme - Chios

    • 7 Sailings Weekly 20 min
    • Get price
    • 14 Sailings Weekly 30 min
    • Get price

Trajekty z Cesme do Chios

Trajektová trasa Cesme Chios spája Turecko s Egejské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Ertürk Lines sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 20 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Turyol sa plavia 14 krát za týždeň, plavba trvá od 30 minút.

Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Cesme Chios medzi Turecko a Egejské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Cesme

Cesme je prímorské mestečko v západnom Turecku, ktoré sa nachádza na severozápadnom cípe rovnako pomenovaného polostrova. Cesme je obľúbená prázdninová destinácia, ktorá je vzdialená asi 85 km západne od Izmiru, najväčšieho mesta na pobreží tureckého Egejského mora. Cesme v preklade znamená "fontána", čo pravdepodobne odkazuje na veľké množstvo fontán v meste. Dominantou Cesme je hrad, fascinujúce stavba z 15. storočia, ktorá svojim návštevníkom ponúka mnoho atrakcií. Patrí medzi ne aj Ottoman Caravanserai, veľká budova s nádvorím pre karavany, ktorá bola v tesnej blízkosti zámku, dnes fungujúca ako hotel. V niektorých bočných uličkách v meste sa dajú nájsť tradičné domy z Osmanskej doby, čo je nepochybne zaujímavé pre tých turistov, ktorí sa vyberú na prechádzku po meste.

Z prístavu sa plavia denne dva trajekty na grécky ostrov Chios s dobou plavby okolo 1 hodiny. Medzi júnom a októbrom v prístave kotvia aj výletné lode.