Turyol
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Turyol

Turyol je turecká trajektová spoločnosť špecializujúca sa na medzidnárodné plavby z Cesme a Ayvaliku na západnom pobreží Turecka na grécke ostrovy Chios a Lesbos.

Turyol ročne prepraví desiatky tisíc cestujúcich (pričom 65 percent ľudí sa plaví z Ayvaliku na Lesbos) a je jednou z najznámejších a najuznávanejších trajektových spoločností v krajine. Všetko sa to začalo na prelome devätnásteho a dvadsiateho storočia, kedy Turyol (predtým mal iné mená ako napr. "Motorists Association and Charter Excursion") zaviedol prepravné služby v Istanbule.

So svojou flotilou šesťdesiatich lodí (všetky štyridsaťdva metrov dlhé a s dvojitými motormi) Turyol denne prepraví priemerne štyridsať tisíc cestujúcich na ostrov Lesbos. Navyše, v júni v 2016 spoločnosť predstavila najrýchlejšiu dostupnú plavbu z Cesme na Chios, a to prostredníctvom lodí Chios a Necdet Ali Yildirim, pýšiace sa celkovou kapacitu 670 peších cestujúcich a štyridsať vozidiel. Všetky trajekty, ktoré má spoločnosť Turyol k dispozícii, boli schválené národnými výbormi námorných auditov, pričom samozrejme spĺňajú tie najprísnejšie medzinárodné bezpečnostné kritéria.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Turyol, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Turyol. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Turyol s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.