COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Civitavecchia - Tunis je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Rím do Tunisko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Civitavecchia - Tunis

    • 1 Sailing Weekly 17 hr 30 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 25 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Civitavecchia do Tunis

Trajektová trasa Civitavecchia Tunis spája Rím s Tunisko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grimaldi Lines sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 17 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 25 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Civitavecchia Tunis medzi Rím a Tunisko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Civitavecchia

Civitavecchia je mesto v provincii Rím v regióne Lazio v centrálnom Taliansku. Jeho morský prístav leží na pobreží Tyrhénskeho mora, asi 80 km severozápadne od Ríma. V budove z 18. storočia, ktorá kedysi patrila pápežovi Klementovi XIII a slúžila ako sídlo pre jeho pápežskú gardu, dnes sídli Archeologické múzeum. Návštevníci tu majú možnosť vidieť archeologické nálezy mesta Centumcellae (staroveké meno pre Civitavecchia) a jeho bezprostredného okolia. Na hlavnom námestí je aj ďalšie zaujímavé miesto – katedrála venovaná svätému Františkovi z Assisi, ktorá stojí nad už existujúcim kostolom, postaveným františkánmi v roku 1610 pre pápeža Pavla V.

Prístav je tvorený dvoma mólami a vlnolamom, na ktorom stojí maják. Premávajú odtiaľto trajekty do destinácií ako Sicília, Sardínia a Tunisko.