Destination Gotland
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Destination Gotland

Destination Gotland prevádzkuje populárne trajektové plavby medzi švédskou pevninou a ostrovom Gotland pod záštitou švédskej vlády.

Ako jedna z najmodernejších trajektových prepravných spoločností v Európe, Destination Gotland disponuje flotilou, ktorá pozostáva zo štyroch vysokorýchlostných lodí a prepraví na ostrov Gotland viac než 1,6 milióna cestujúcich ročne, ako aj takmer pol milióna vozidiel.

Trajekty spoločnosti Destination Gotland odchádzajú zo švédskych pevninských prístavov Nynäshamn a Oskarshamn a plávajú do mestečka Visby, ktoré sa nachádza na západnej strane ostrova Gotland. Počas hlavnej letnej sezóny sa plavby uskutočňujú 18-krát denne. Plavba z Nynashamn trvá niečo cez 3 hodiny, kým plavba z Oskarshamn trvá necelé 3 hodiny.

Na palube trajektu sa môžete venovať rôznych aktivitám, vybrať si z ponuky stravovacích zariadení a navštíviť obchod, detský kútik či kino.

Či už si chcete dopriať raňajky, niečo malé na zahryznutie alebo len kávu, bude o vás dobre postarané. Stravovacie zariadenia sú otvorené počas celej doby plavby, a to bez ohľadu na to, v aký čas cestujete. Reštaurácia na palube má v ponuke veľký výber občerstvenia pre všetky chute a rozpočty, či už ide o teplé či studené jedlá.

Obchod na palube ponúka široký sortiment sladkostí, nápojov, novín a časopisov, ako aj výber z typických lahôdok a suvenírov z Gotlandu.

Na väčších trajektov nájdete na palube aj kino. Pre mladších cestujúcich je k dispozícii detský kútik a detské kino. Môžete si taktiež zapožičať Nintendo DS.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Destination Gotland s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Destination Gotland s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.