COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Destination Gotland

Destination Gotland prevádzkuje populárne trajektové plavby medzi švédskou pevninou a ostrovom Gotland pod záštitou švédskej vlády.

Ako jedna z najmodernejších trajektových prepravných spoločností v Európe, Destination Gotland disponuje flotilou, ktorá pozostáva zo štyroch vysokorýchlostných lodí a prepraví na ostrov Gotland viac než 1,6 milióna cestujúcich ročne, ako aj takmer pol milióna vozidiel.

Trajekty spoločnosti Destination Gotland odchádzajú zo švédskych pevninských prístavov Nynäshamn a Oskarshamn a plávajú do mestečka Visby, ktoré sa nachádza na západnej strane ostrova Gotland. Počas hlavnej letnej sezóny sa plavby uskutočňujú 18-krát denne. Plavba z Nynashamn trvá niečo cez 3 hodiny, kým plavba z Oskarshamn trvá necelé 3 hodiny.

Na palube trajektu sa môžete venovať rôznych aktivitám, vybrať si z ponuky stravovacích zariadení a navštíviť obchod, detský kútik či kino.

Či už si chcete dopriať raňajky, niečo malé na zahryznutie alebo len kávu, bude o vás dobre postarané. Stravovacie zariadenia sú otvorené počas celej doby plavby, a to bez ohľadu na to, v aký čas cestujete. Reštaurácia na palube má v ponuke veľký výber občerstvenia pre všetky chute a rozpočty, či už ide o teplé či studené jedlá.

Obchod na palube ponúka široký sortiment sladkostí, nápojov, novín a časopisov, ako aj výber z typických lahôdok a suvenírov z Gotlandu.

Na väčších trajektov nájdete na palube aj kino. Pre mladších cestujúcich je k dispozícii detský kútik a detské kino. Môžete si taktiež zapožičať Nintendo DS.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Destination Gotland s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Destination Gotland s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy Destination Gotland

Všetky trasy Destination Gotland