Eckerö Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Eckerö Line

Eckerö Line prevádzkuje trajektovú prepravu medzi Fínskom a Estónskom na obľúbenej trase Helsinki – Tallinn cez Fínsky záliv.

Eckerö Line, ktorá bola založená v roku 1995, je súčasťou skupiny Rederiaktiebolaget Eckerö Group a vypĺňa dopyt po rýchlej plavbe medzi Fínskom a Estónskom. Plavba trvá niečo cez dve hodiny, M/S Finlandia spoločnosti Eckerö Line si udržiava svoje renomé priateľskej a útulnej atmosféry na palube, ktoré získala vďaka pozitívnej spätnej väzbe od 12 000 zákazníkov. Loď M/S Finlandia v bielo-modrej fínskej livreji sa pýši šiestimi reštauráciami, dvoma obchodmi a konferenčnými zariadeniami, pričom kapacita cestujúcich dosahuje 2000 osôb a môže sa v nej prepraviť až 650 vozidiel.

Všetky lode spoločnosti Eckerö Group spĺňajú prísne environmentálne normy a loď M/S Finlandia je jednou z jej priekopníckych lodí. Využíva palivá s nízkym obsahom síry a energeticky úsporné žiarovky pre bodové svietidlá, zbiera odpadové teplo z motorov a využíva ho v chladiacich systémoch počas leta, čo zanecháva veľmi malú stopu v Baltskom mori.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Eckerö Line s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Eckerö Line

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.