COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Eckerö Line

Eckerö Line prevádzkuje trajektovú prepravu medzi Fínskom a Estónskom na obľúbenej trase Helsinki – Tallinn cez Fínsky záliv.

Eckerö Line, ktorá bola založená v roku 1995, je súčasťou skupiny Rederiaktiebolaget Eckerö Group a vypĺňa dopyt po rýchlej plavbe medzi Fínskom a Estónskom. Plavba trvá niečo cez dve hodiny, M/S Finlandia spoločnosti Eckerö Line si udržiava svoje renomé priateľskej a útulnej atmosféry na palube, ktoré získala vďaka pozitívnej spätnej väzbe od 12 000 zákazníkov. Loď M/S Finlandia v bielo-modrej fínskej livreji sa pýši šiestimi reštauráciami, dvoma obchodmi a konferenčnými zariadeniami, pričom kapacita cestujúcich dosahuje 2000 osôb a môže sa v nej prepraviť až 650 vozidiel.

Všetky lode spoločnosti Eckerö Group spĺňajú prísne environmentálne normy a loď M/S Finlandia je jednou z jej priekopníckych lodí. Využíva palivá s nízkym obsahom síry a energeticky úsporné žiarovky pre bodové svietidlá, zbiera odpadové teplo z motorov a využíva ho v chladiacich systémoch počas leta, čo zanecháva veľmi malú stopu v Baltskom mori.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Eckerö Line s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Eckerö Line

Na palube Eckerö Line

Všetky trasy Eckerö Line

Alternatívne spoločnosti a trasy