COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Estónsko

Estónsko je severoeurópska krajina nachádzajúca sa v oblasti Baltského mora. Estónčina, ktorá je veľmi podobná fínštine, je tu dominantným jazykom. K najväčším mestám v krajine patrí Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla Järve a Pärnu.

Estónsko je kultúrne jedinečné a počas Vašej návštevy pocítite kontrast medzi starými stredovekými stavbami a modernými a farebnými mestskými oblasťami.

Úžasné pobrežie Baltského mora, členitý povrch, veľa historických pamiatok a moderné mestské prvky tvoria zmes atrakcií, ktoré v Estónsku navštivi každý rok množstvo turistov.

Umiestnenie Estónska v Baltskom mori je ideálne pre tých, ktorí cestujú trajektom. Hlavnými estónskymi prístavmi sú Tallinn a Paldiski s plavbami z Fínska, Švédska, Ruska a Alandských ostrovov.

Najkratšia a najobľúbenejšíia plavba je tá z Helsínk vo Fínsku do Tallinnu. S viac ako desiatimi plavbami denne a viacerými spoločnosťami, ktoré ich prevádzkujú, sa môžete dostať z jedného hlavného mesta do druhého hlavného mesta iba za dve hodiny.

Okrem plavieb z Fínska je Tallinn tiež dostupný zo Štokholmu, Petrohradu a Mariehamnu (Alandy). Trajekty idú aj zo švédskeho prístavu Kapellskär do estónskeho mesta Paldiski, a to pod spoločnosťou DFDS Seaways. Je to rýchlejšia alternatíva k trase Štokholm-Tallinn.

Ďalšou možnosťou je cestovať do susedného Lotyšska alebo Litvy a odtiaľ sa potom plaviť do Estónska.

Plavby do Estónska sa uskutočňujú na tých najluxusnejších trajektoch, aké sú k dispozícii, a nájdete tu všetko vybavenie aké by ste očakávali nájsť na výletnej lodi, takže Vaša plavba bude určite príjemným zážitkom.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • 11 plavby týždenne 8 hod 30 min
  • Zistiť cenu
  • 7 plavby denne 2 hod
  • Zistiť cenu
  • 3 plavby denne 2 hod 15 min
  • Zistiť cenu
  • 3 plavby denne 2 hod 10 min
  • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v Estónsko