Egina
Agistri
Trajekty do Sarónske ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Egina do Agistri

Trajektová trasa Egina Agistri spája Sarónske ostrovy s Sarónske ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Saronic Ferries sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Aegean Flying Dolphins sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 10 minút.

Celkovo je tu 34 plavieb týždeň na trase z Egina Agistri medzi Sarónske ostrovy a Sarónske ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Egina do Agistri?

Čas prepravy trajektom z Egina do Agistri je približne 27m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Egina a Agistri?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Egina do Agistri. Toto je
  • Saronic Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Egina do Agistri?

Rezervujte si trajekty z Egina do Agistri prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Egina do Agistri?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Egina do Agistri s
  • Saronic Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Egina do Agistri?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Egina do Agistri s
  • Saronic Ferries

Môžete vziať na trajekt z Egina do Agistri domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Saronic Ferries

Sprievodca prístavom Egina

Grécky ostrov Egina (lat. Aegina) je súčasťou Sarónskych ostrovov a leží takmer 30 km od Atén. Je trojuholníkového tvaru a približne dve tretiny ostrova sú tvorené z vyhasnutej sopky. Ostrov má rozlohu 10 km zo severu na juh a 15 km z východu na západ. Na jeho úrodnej pôde sa pestujú obilniny, bavlna, vínna réva, mandle, olivy a figy.

Obľúbeným cieľom turistov sú ostrovné pláže, ktoré sú od prístavu Pireus vzdialené okolo 40 minút loďou. Na prepravu po ostrove je určená pravidelná autobusová doprava z mesta Egina do destinácií po celom ostrove, vrátane Agia Marina a rybárskej dediny Portes na východnom pobreží. Turisti by si určite nemali nechať ujsť návštevu chrámu Aphaea, ktorý bol zasvätený bohyni Aphaea (neskôr známa ako Athéna). Tento chrám spolu s chrámom Partenón v Aténach a Poseidónovým chrámom v Sounion vytvorili posvätný chrámový trojuholník. Na ostrove sa tiež nachádza kláštor Agios Nectarios, zasvätený kňazovi gréckej pravoslávnej cirkvi Nektariosovi, ktorý bol nedávno vyhlásený za svätého.


Sprievodca prístavom Agistri

Agistri je grécky ostrov, ktorý sa nachádza v blízkosti ostrova Egina, v Sarónskom zálive, a ktorý je vzdialený len 55 minút plavby trajektom z prístavu Pireus. Ostrov je pokrytý množstvom stromov a rastlín, pričom niektoré borovice sa až "dotýkajú" jeho čistých vôd.
Štyri ostrovné rezorty - Megalochori, Skala, Limenaria a Metochi - sú ideálnou destináciou pre skvelú dovolenku. Ak sa rozhodnete preskúmať ostrov, nájdete tu množstvo pokojných oblastí, borovicové lesy či piesočnaté pláže s priezračne čistou vodou. Ostrov tiež ponúka rušný nočný život pre tých návštevníkov, ktorí majú radi bary a nočné kluby.

Konvenčné trajekty, rovnako ako plavidlá typu Flying Dolphins sa plavia na ostrov Agistri z gréckeho prístavu Pireus (brána číslo 8). Plavba trvá len 10 minút. K dispozícii sú aj lode Agistri Express a malé "vodné taxíky".


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.