Magic Sea Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Magic Sea Ferries

Magic Sea Ferries je grécky trajektový dopravca, ktorý zabezpečuje pravidelné plavby z Pirea na Saronské a Kykladské ostrovy v Egejskom mori.

Táto rastúca trajektová spoločnosť má vo svojej flotile dve lode. Kat. 1 je moderná, vysokorýchlostná loď s dostatočným priestorom na prepravu 1 000 cestujúcich a 200 vozidiel počas jednej cesty.

Na lodi Magic I sa môže ubytovať viac ako 300 cestujúcich a batožina cestujúcich nie je obmedzená. Tí, ktorí cestujú s Magic Sea Ferries, môžu očakávať širokú ponuku pohodlných sedadiel, ako aj panoramatický výhľad na Egejské more z hornej paluby.

Loď vypláva z Pirea na saronské ostrovy Hydra a Agia Marina (Aegina) a ponúka plavby aj na niektoré z najmalebnejších kykladských ostrovov, napríklad Kea, Kythnos, Serifos, Sifnos a ďalšie. Ak cestujú s vozidlom, odporúča sa, aby sa cestujúci dostavili 1 hodinu pred odchodom.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Magic Sea Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Magic Sea Ferries

Všetky trasy Magic Sea Ferries

Magic Sea Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.