COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fishbourne - Portsmouth je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Isle of Wight do Anglicko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Fishbourne - Portsmouth

    • 25 Sailings Daily 45 min
    • Get price

Trajekty z Fishbourne do Portsmouth

Linka Fishbourne Portsmouth spája Isle of Wight s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Wightlink. Plavba sa uskutočňuje 25 krát v každom deň s dobou plavby približne 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Fishbourne Portsmouth sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Fishbourne

Fishbourne je malá prístavná obec na ostrove Wight v južnej časti Veľkej Británie. Leží medzi dedinou Wootton a mestom Ryde na východnom brehu zátoky Wootton Creek.

Ostrov Wight, známy v dobe rímskej ríše pod názvom Vectis, je najväčším anglickým ostrovom. Nachádza sa v Lamanšskom prielive. Od pobrežia Hampshire je vzdialený okolo 5 až 8 km a od pevniny je oddelený úžinou Solent. Na ostrove je niekoľko rekreačných stredísk, ktoré boli obľúbené ešte vo viktoriánskych časoch.

Prístav má trajektový terminál, prevádzkovaný spoločnosťou Wightlink. Smerujú odtiaľto lode do Portsmouthu. Cestujúci s motorovými vozidlami musia doraziť do terminálu aspoň 30 minút pred vyplávaním, ale nie skôr ako jednu hodinu pred plavbou. Peší cestujúci by mali byť v termináli najmenej 15 minút pred vyplávaním.