COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yarmouth - Lymington je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Isle of Wight do Anglicko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Yarmouth - Lymington

    • 15 Sailings Daily 40 min
    • Get price

Trajekty z Yarmouth do Lymington

Linka Yarmouth Lymington spája Isle of Wight s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Wightlink. Plavba sa uskutočňuje 15 krát v každom deň s dobou plavby približne 40 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Yarmouth Lymington sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Yarmouth

Yarmouth je prístavné mesto v západnej časti ostrova Wight, blízko južného pobrežia Anglicka. Je to jedno z najmenších miest vo Veľkej Británii, počet obyvateľov v roku 2001 bol iba 791. Toto číslo je porovnateľné so 600 obyvateľmi na začiatku 19. storočia. Mesto je pomenované kvôli svojmu umiestneniu v ústí rieky západná Yar (na ostrove je tiež východná Yar). Pôvodne sa z jednej strany rieky Yar na druhú dalo dostať iba trajektom, až kým v roku 1863 nebol postavený cez rieku most.

Mesto je malý prístav má stále nejaké lodi dvory a hokynářství a podporuje množstvo miestnych firiem, vrátane obchodov, reštaurácií a hotelov, ktoré sú založené na obchode prechádzajúcej prichádzajúce z trajektu je a jachty, ktoré používajú prístav. Obľúbenou atrakciou v meste je 16. storočia zámok Yarmouth, ktorá je teraz udržiavaný anglickej dedičstva. Je to v skutočnosti zbraň platforma postavená Henry VIII k posilneniu Solent a chrániť Isle of Wight, historicky dôležitú strategickú oporu pre akýkoľvek pokus o inváziu do Anglicka.

Z prístavu mesta, trajektová linka pracuje na Lymington Hampshire, na anglickej pevnine.