COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Wightlink

Spoločnosť Wightlink Ferries, aj so svojimi predchodcami, prepája pevninu Veľkej Británie s ostrovom Isle of Wight už viac ako 160 rokov.

Wightlink Ferries prešla vývojom od prvých parníkov až po dnešnú flotilu, ktorá zabezpečuje plavby medzi pevninou a ostrovom Isle of Wight až 150 krát za deň na troch trasách.

Moderná flotila automobilových trajektov sa plaví na trasách Lymington - Yarmouth a Portsmouth - Fishbourne, zatiaľ čo vysokorýchlostné osobné katamarány operujú na úseku Portsmouth Harbour a Ryde Pier.

Trajekty spoločnosti Wightlink Ferries predstavujú dôležité námorné spojenie medzi ostrovom Isle of Wight a pevninou Veľkej Británie a každý rok prevezú 4,8 milióna cestujúcich. Poskytujú obyvateľom ostrova nenáročnú a častú prepravu na pevninu, rovnako ako ponúkajú miliónom dovolenkárov z celej Veľkej Británii a ostatných zemí možnosť spoznať čaro ostrovného života.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Wightlink, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Wightlink. Ak je to možné, taktiež porovnáme Wightlink s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Wightlink

Alternatívne spoločnosti a trasy