Wightlink
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Wightlink

Spoločnosť Wightlink Ferries, aj so svojimi predchodcami, prepája pevninu Veľkej Británie s ostrovom Isle of Wight už viac ako 160 rokov.

Wightlink Ferries prešla vývojom od prvých parníkov až po dnešnú flotilu, ktorá zabezpečuje plavby medzi pevninou a ostrovom Isle of Wight až 150 krát za deň na troch trasách.

Moderná flotila automobilových trajektov sa plaví na trasách Lymington - Yarmouth a Portsmouth - Fishbourne, zatiaľ čo vysokorýchlostné osobné katamarány operujú na úseku Portsmouth Harbour a Ryde Pier.

Trajekty spoločnosti Wightlink Ferries predstavujú dôležité námorné spojenie medzi ostrovom Isle of Wight a pevninou Veľkej Británie a každý rok prevezú 4,8 milióna cestujúcich. Poskytujú obyvateľom ostrova nenáročnú a častú prepravu na pevninu, rovnako ako ponúkajú miliónom dovolenkárov z celej Veľkej Británii a ostatných zemí možnosť spoznať čaro ostrovného života.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Wightlink, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Wightlink. Ak je to možné, taktiež porovnáme Wightlink s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.