COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Frederikshavn - Göteborg je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Dánsko do Švédsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Frederikshavn - Göteborg

    • 7 Sailings Daily 3 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Frederikshavn do Göteborg

Linka Frederikshavn Göteborg spája Dánsko s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 49 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Frederikshavn Göteborg sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Frederikshavn

Frederikshavn je mesto na severovýchode Jutského polostrova v severnom Dánsku. Toto prístavné mesto, v preklade "Frederikov prístav", je významným dopravným uzlom v regióne, s pravidelným trajektovým spojením do Švédska a Nórska. Mesto je tiež známe svojim rybolovom.

K hlavným turistickým atrakciám mesta patrí pláž Palm Beach, aj so svojimi 100 vysadenými palmami, ďalej múzeum Bangsbo, múzeum umenia Frederikshavn, Frederikshavn Shipyard Historical Society, festival Tordenskjold a festival svetiel, ktorý sa koná každých šesť mesiacov.

Plavba do Nórska trvá 9 až 12 hodín a do Švédska medzi 2 až 3 hodinami a 15 minútami. Tiež odtiaľto smerujú trajekty na Læsø, ostrov uprostred prielivu Kattegat (doba plavby 90 minút) a na malé súostrovie Hirsholmene, ktoré sa nachádza v prielive Kattegat, asi 7 km severovýchodne od mesta Frederikshavn.