Ghazaouet
Almería
Trajekty do Španielsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Ghazaouet do Almería

Trajektová trasa Ghazaouet Almería spája Alžírsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Trasmediterranea sa plaví 0 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 11 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Naviera Armas sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hodín.

Celkovo je tu 1 plavieb týždeň na trase z Ghazaouet Almería medzi Alžírsko a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Ghazaouet do Almería

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Alžírsko do Španielsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Ghazaouet do Almería?

Čas prepravy trajektom z Ghazaouet do Almería je približne 9h. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Ghazaouet do Almería?

Cena trajektu z Ghazaouet do Almería sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Ghazaouet do Almería je 704 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Ghazaouet a Almería?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Ghazaouet do Almería. Toto je
  • Trasmediterranea
  • Naviera Armas

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Ghazaouet do Almería?

Rezervujte si trajekty z Ghazaouet do Almería prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Ghazaouet do Almería?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Ghazaouet do Almería s
  • Naviera Armas

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Ghazaouet do Almería?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Ghazaouet do Almería s
  • Naviera Armas

Aká je vzdialenosť z Ghazaouet do Almería?

Vzdialenosť medzi Ghazaouet a Almería je približne 110 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Ghazaouet

Ghazaouet je najzápadnejšie prístavné mesto Alžírska, ktoré leží v dobre chránenom zálive asi 70 km od mesta Tlemcen. História mesta sa datuje späť do románskej doby, kedy sa mesto volalo Ghazaouet Ad Fratres (v preklade dvaja bratia), čo je odvodené od dvoch skál, ktoré sa nachádzajú v prístave. Neskôr, pod francúzskou nadvládou, bol prístav premenovaný na Nemours po francúzskom aristokratovi, ktorý tam vládol. Mesto malo vynikajúcu povesť pre svoje kvalitné sardely a sardinky, konzervované vo jeho továrni.

So svojím krytým trhom a hlavným kostolom, ktorý teraz funguje ako knižnica, si centrum mesta zachováva typickú francúzsku atmosféru. Pre návštevníkov, ktorí hľadajú dobré miesto na prechádzku je ideálne Pecherie na východnom konci prístavu. Tu možno pozorovať nakladanie rýb na rybárske lode a tiež miestnych obyvateľov, ktorí chytajú ryby. Pre tie najlepšie pláže treba zamieriť trochu ďalej od prístavu.

Trajekt smeruje z Ghazaouetu do Almérie v Španielsku. Plavba trvá asi 8 hodín.


Sprievodca prístavom Almería

Almería je španielske mesto nachádzajúce sa v juhovýchodnej časti krajiny, ktoré leží na pobreží Stredozemného mora. Andalúzske mesto je jednou z hlavných destinácií pozdĺž pobrežia v regióne, ktorý je charakteristický panenskými plážami a semi púštnym ekosystémom vnútrozemia. Mesto bolo v období kordobského kalifátu jedným z najdôležitejších prístavov. Jeho úzke uličky sú plné vybielených domov, citadiel a katedrál. Okrem histórie a kultúry, mesto ponúka návštevníkom pláže, hory, pobrežné prírodné rezervácie či gastronomické zážitky, čo zabezpečí, že Vám návšteva Almeríe zostane ešte dlho v pamäti.

Obľúbenou pamiatkou v meste je katedrála, ktorá sa vypína v srdci historického centra mesta. Katedrála sa svojimi vežami a silnými múrmi podobá skôr na pevnosť než na chrám. Je to preto, že mesto muselo v minulosti znášať časté útoky berberských pirátov. V blízkosti katedrály sa tiež nachádza kláštor Purasand a biskupský palác.

Almería má prístav pre kotvenie výletných lodí a normálne poskytuje spojenie do Ghazaouet (Alžírsko), Oran (Alžírsko), Nador (Maroko) a Melille.


Ghazaouet až Almería Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 15/07/2024 a 21. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Naviera Armas 22:00 05:00 7 hodín Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.