Naviera Armas
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Naviera Armas

Navier Armas ponúka pravidelné námorné spojenie medzi Španielskom a Marokom, Španielskom a Kanárskymi ostrovmi a veľa plavieb aj medzi samotnými ostrovmi.

Spoločnosť Navier Armas prevádzkuje trajektovú prepravu už od roku 1940 a stala sa jedným z najvyťaženejších prepravcov na Kanárskych ostrovoch.

Navier Armas v súčasnosti disponuje jednou z najväčších a najmodernejších flotíl v Európe, a to vďaka plánu z roku 2003 o renovácii jedne lode ročne.

V oblasti Kanárskych ostrovoch sa trajekty plavia medzi ostrovmi Lanzarote, Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, La Gomera, El Hierro a La Palma.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Naviera Armas, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Naviera Armas. Ak je to možné, taktiež porovnáme Naviera Armas s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Naviera Armas

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.