COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Balearia

Trajekty spoločnosti Balearia spájajú španielsku pevninu s Baleárskymi ostrovmi Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera a taktiež zabezpečujú plavby medzi ostrovmi v Gibraltárskom prielive.

Balearia prepraví každoročne okolo 3,5 milióna cestujúcich a svoje plavby zabezpečuje zmesou konvenčných a rýchlych trajektov, v závislosti od vzdialenosti a požiadaviek zákazníkov.

Spoločnosť Balearia, ktorá bola založená v roku 1998 v Alicante, je dnes medzinárodne uznávanou spoločnosťou s 25 plavidlami a viac než 1 196 zamestnancami na celom svete, pričom nedávno spustila plavby na trasách v Karibiku a Spojených štátoch pod názvom Balearia Caribbean. Plavby medzi prístavmi Algeciras, Tangier Med a Ceuta sa uskutočňujú pod značkou Balearia Nautas.

Nech už si vyberiete akúkoľvek trasu, všetky trajekty spoločnosti Balearia vám ponúkajú pohodlný, spoľahlivý a konkurencieschopný spôsob cestovania či už individuálne alebo s vozidlom, ktorý vám umožní prepraviť sa z centra jedného mesta do druhého. Flotila pozostáva z mnohých druhov plavidiel, od menších a rýchlejších až po obrovské trajekty pre osobnú prepravu, ktoré sa viac hodia na dlhšie plavby.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Balearia s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Balearia