Balearia
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Balearia

Trajekty spoločnosti Balearia spájajú španielsku pevninu s Baleárskymi ostrovmi Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera a taktiež zabezpečujú plavby medzi ostrovmi v Gibraltárskom prielive.

Balearia prepraví každoročne okolo 3,5 milióna cestujúcich a svoje plavby zabezpečuje zmesou konvenčných a rýchlych trajektov, v závislosti od vzdialenosti a požiadaviek zákazníkov.

Spoločnosť Balearia, ktorá bola založená v roku 1998 v Alicante, je dnes medzinárodne uznávanou spoločnosťou s 25 plavidlami a viac než 1 196 zamestnancami na celom svete, pričom nedávno spustila plavby na trasách v Karibiku a Spojených štátoch pod názvom Balearia Caribbean. Plavby medzi prístavmi Algeciras, Tangier Med a Ceuta sa uskutočňujú pod značkou Balearia Nautas.

Nech už si vyberiete akúkoľvek trasu, všetky trajekty spoločnosti Balearia vám ponúkajú pohodlný, spoľahlivý a konkurencieschopný spôsob cestovania či už individuálne alebo s vozidlom, ktorý vám umožní prepraviť sa z centra jedného mesta do druhého. Flotila pozostáva z mnohých druhov plavidiel, od menších a rýchlejších až po obrovské trajekty pre osobnú prepravu, ktoré sa viac hodia na dlhšie plavby.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Balearia s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Balearia

Balearia routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.