Trajekty z Heysham do Douglas

Linka Heysham Douglas spája Anglicko s ostrov Man. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Steam Packet. Plavba sa uskutočňuje 13 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Heysham Douglas sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Heysham - Douglas

  • Steam Packet
    • 13 plavby týždenne 3 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Heysham Douglas

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Heysham Douglas je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Heysham

Heysham je dedinka v grófstve Lancashire, na severozápadnom pobreží Anglicka. Je z nej výhľad na zátoku Morecambe. Táto malá pôvabná dedina je vzdialená iba kúsok od Lancasteru. Heysham je plný krásnych domčekov zo 17. storočia. Je známy svojimi farebnými kvetinovými záhonmi, ktoré už dvakrát získali v Británii cenu v súťaži Bloom Gold. Pomerne blízko obce sú dve jadrové elektrárne, ale tiež lesy, pastviny, piesočné pláže a kamenné útesy.

Trajekty sa z prístavu plavia do Írska a na ostrov Man (spoločnosť Isle of Man Steam Packet Company). Prístav má k dispozícii čakáreň s TV a predajnými automatmi, snack bar a reštauráciu, detský kútik a aj toalety pre zdravotne postihnutých.