Steam Packet
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Steam Packet

Spoločnosť Steam Packet Ferries prevádzkuje osobnú, automobilovú a nákladnú prepravu medzi prístavom Douglas, ktorý sa nachádza na ostrove Isle of Man (Veľká Británia) a štyrmi prístavmi v Anglicku a v severnom a južnom Írsku.

Rýchle lode a bežné štandardné plavidlá vytvárajú modernú flotilu, ktorá ponúka kvalitné služby. Medzi Heysham a ostrovom Isle of Man funguje celoročná premávka pre osoby, autá (vrátane autobusov) a nákladnú dopravu.

Cieľom spoločnosti Man Stream Pocket je poskytovať pravidelné služby, pohodlne a v čo najkratšom čase a ponúknuť veľký výber zľavnených lístkov pre cestujúcich.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Steam Packet s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Steam Packet

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.