COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Steam Packet

Spoločnosť Steam Packet Ferries prevádzkuje osobnú, automobilovú a nákladnú prepravu medzi prístavom Douglas, ktorý sa nachádza na ostrove Isle of Man (Veľká Británia) a štyrmi prístavmi v Anglicku a v severnom a južnom Írsku.

Rýchle lode a bežné štandardné plavidlá vytvárajú modernú flotilu, ktorá ponúka kvalitné služby. Medzi Heysham a ostrovom Isle of Man funguje celoročná premávka pre osoby, autá (vrátane autobusov) a nákladnú dopravu.

Cieľom spoločnosti Man Stream Pocket je poskytovať pravidelné služby, pohodlne a v čo najkratšom čase a ponúknuť veľký výber zľavnených lístkov pre cestujúcich.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Steam Packet s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Steam Packet