COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Holyhead - Dublin je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Wales do Írsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Holyhead - Dublin

    • 4 Sailings Daily 2 hr 15 min
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 3 hr 15 min
    • Get price

Trajekty z Holyhead do Dublin

Trajektová trasa Holyhead Dublin spája Wales s Írsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Irish Ferries sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Stena Line sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 3 hodín 15 minút.

Celkovo je tu 56 plavieb týždeň na trase z Holyhead Dublin medzi Wales a Írsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Holyhead

Holyhead je najväčšie mesto na ostrove Anglesey na severe Walesu. Nachádza sa na ostrove Holy Island (Svätý ostrov), ktorý je spojený s Anglesey mostom Four Mile Bridge. V polovici 19. storočia financoval miestny filantrop výstavbu hrádze "Cobb", cez ktorú teraz vedie hlavná cesta a železničná trať z/do Holyhead. V centre mesta nájdete množstvo miest, kde sa dá najesť či nakúpiť. Je tu tiež kino a divadlo. Holyhead často slúži tým, ktorí len potrebujú prenocovať počas cesty, a preto tu nájdete veľa ubytovacích kapacít pre všetky rozpočty. Okrem toho sa môžete tešiť na rybárčenie, golf s priateľmi alebo si vyskúšať plachtenie. Pridajte k tomu nádhernú scenériu pri prechádzkach pozdĺž pobrežia a zaručene nebude sklamaní!

Z rušného prístavu v Holyhead sa plavia trajekty do Dublinu a Dun Laoghaire v Írsku. Prístav je írskou vstupnou bránou pre pozemnú dopravu zo severného a stredného Anglicka a Walesu.