Trajekty z Holyhead do Dublin

Trajektová trasa Holyhead Dublin spája Wales s Írsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Irish Ferries sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Stena Line sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 3 hod 15 min.

Celkovo je tu 56 plavieb týždeň na trase z Holyhead Dublin medzi Wales a Írsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Holyhead - Dublin

Priemerné ceny pre Holyhead Dublin

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Holyhead Dublin je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Holyhead

Holyhead je najväčšie mesto na ostrove Anglesey na severe Walesu. Nachádza sa na ostrove Holy Island (Svätý ostrov), ktorý je spojený s Anglesey mostom Four Mile Bridge. V polovici 19. storočia financoval miestny filantrop výstavbu hrádze "Cobb", cez ktorú teraz vedie hlavná cesta a železničná trať z/do Holyhead. V centre mesta nájdete množstvo miest, kde sa dá najesť či nakúpiť. Je tu tiež kino a divadlo. Holyhead často slúži tým, ktorí len potrebujú prenocovať počas cesty, a preto tu nájdete veľa ubytovacích kapacít pre všetky rozpočty. Okrem toho sa môžete tešiť na rybárčenie, golf s priateľmi alebo si vyskúšať plachtenie. Pridajte k tomu nádhernú scenériu pri prechádzkach pozdĺž pobrežia a zaručene nebude sklamaní!

Z rušného prístavu v Holyhead sa plavia trajekty do Dublinu a Dun Laoghaire v Írsku. Prístav je írskou vstupnou bránou pre pozemnú dopravu zo severného a stredného Anglicka a Walesu.