COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Irish Ferries

Irish Ferries je popredná írska spoločnosť, ktorá prevádzkuje trajektovú dopravu medzi Írskom, Veľkou Britániou a Francúzskom a jej lode zabezpečujú prepravu cestujúcich, vozidiel a nákladu.

V posledných rokov spoločnosť Irish Ferries investovala do svojej flotily a prístavov viac než €450 miliónov, a teraz má jednu z najmodernejších flotíl v Európe.

Všetky plavidlá Irish Ferries majú celý rad kvalitných reštaurácií, kaviarní a barov, vrátane zábavných zón a televíznych salónikov.

Irish Ferries je pravidelne oceňovaná a za svoju kvalitu získala v udeľovaní cien v oblasti cestovného ruchu titul „najlepšia írska lodná spoločnosť“, rovnako ako mnoho ďalších ocenení počas uplynulých rokov.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Irish Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Irish Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Irish Ferries s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Irish Ferries