Irish Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Irish Ferries

Irish Ferries je popredná írska spoločnosť, ktorá prevádzkuje trajektovú dopravu medzi Írskom, Veľkou Britániou a Francúzskom a jej lode zabezpečujú prepravu cestujúcich, vozidiel a nákladu.

V posledných rokov spoločnosť Irish Ferries investovala do svojej flotily a prístavov viac než €450 miliónov, a teraz má jednu z najmodernejších flotíl v Európe.

Všetky plavidlá Irish Ferries majú celý rad kvalitných reštaurácií, kaviarní a barov, vrátane zábavných zón a televíznych salónikov.

Irish Ferries je pravidelne oceňovaná a za svoju kvalitu získala v udeľovaní cien v oblasti cestovného ruchu titul „najlepšia írska lodná spoločnosť“, rovnako ako mnoho ďalších ocenení počas uplynulých rokov.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Irish Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Irish Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Irish Ferries s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.