Trajekty z Hook of Holland do Harwich

Linka Hook of Holland Harwich spája Holandsko s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 6 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Hook of Holland Harwich sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Hook of Holland - Harwich

  • Stena Line
    • 14 plavby týždenne 6 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Hook of Holland Harwich

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Hook of Holland Harwich je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Hook of Holland

Hook of Holland, niekedy aj nazývaný De Hoek, je mesto ležiace na západe Holandska. Názov mesta je odvodený z jeho umiestnenia v juhozápadnej časti Holandska, pri ústí kanála Nieuwe Waterweg, ktorý sa vlieva do Severného mora. V meste je množstvo historických budov a sú tu k dispozícii aj poznávacie prehliadky, čo je skvelý spôsob, ako preskúmať mesto a dozvedieť sa viac o jeho histórii. Celé sa to začína na Blink Plein a odtiaľ smerujú značky, ktoré riadia návštevníkov na trase. Pozoruhodný je maják z 19. storočia, farma z 18. storočia či mlyn zo 16. storočia. Obľúbenou turistickou atrakciou v meste je múzeum pobrežnej obrany Fort aan den Hoek van Holland, ktoré bolo postavené na konci 19. storočia na obranu novo vyhĺbeného kanálu Nieuwe Waterweg proti útokom z mora.

Trajektový terminál má niekoľko zariadení pre cestujúcich, čo zahŕňa obchod, kaviareň a bar. Z prístavu sa plavia lode do mesta Harwich v Anglicku. Všetky trajekty na tejto trase majú na palube obchod, zmenáreň a kasíno.