COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hook of Holland - Harwich je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Holandsko do Anglicko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Hook of Holland - Harwich

    • 14 Sailings Weekly 6 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Hook of Holland do Harwich

Linka Hook of Holland Harwich spája Holandsko s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 6 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Hook of Holland Harwich sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Hook of Holland

Hook of Holland, niekedy aj nazývaný De Hoek, je mesto ležiace na západe Holandska. Názov mesta je odvodený z jeho umiestnenia v juhozápadnej časti Holandska, pri ústí kanála Nieuwe Waterweg, ktorý sa vlieva do Severného mora. V meste je množstvo historických budov a sú tu k dispozícii aj poznávacie prehliadky, čo je skvelý spôsob, ako preskúmať mesto a dozvedieť sa viac o jeho histórii. Celé sa to začína na Blink Plein a odtiaľ smerujú značky, ktoré riadia návštevníkov na trase. Pozoruhodný je maják z 19. storočia, farma z 18. storočia či mlyn zo 16. storočia. Obľúbenou turistickou atrakciou v meste je múzeum pobrežnej obrany Fort aan den Hoek van Holland, ktoré bolo postavené na konci 19. storočia na obranu novo vyhĺbeného kanálu Nieuwe Waterweg proti útokom z mora.

Trajektový terminál má niekoľko zariadení pre cestujúcich, čo zahŕňa obchod, kaviareň a bar. Z prístavu sa plavia lode do mesta Harwich v Anglicku. Všetky trajekty na tejto trase majú na palube obchod, zmenáreň a kasíno.